IMT

Jel postojao fabricki s44 sa turbom?
IMR naravno
Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
evo malca
biphl3.jpg
 
Jos ga nisi ni razgazio

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa ne znam, svi trube kako prednji pogon nema smisla na traktoru ispod 4 cilindra i 70 konja, a ja gledam Tomu Vinkovića sa jednim ili dva klipa i 4x4 pogonom, pa radi...
 
Taj je pravi za setvu
Drzi pravac kad upališ prednju vuču, verovatno je djavo za voćnjake

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
malac ide bas lijepo nesto malo smo orali sa njim i sejali a da ga gusi pa i nisam primjetio samo znam gdje je stajnjak na njivi kad orem niti poplicujem plugove niti staje ta mu vuca taman.
kao sto sam napisao sto je radio obicni fergo sa ovim radis isto to samo mnogo lakse.
ima tako nekih kako ja kazem "krkana" kad ga vide odma bi oni da on tegli kao da ima 100ks
 
Naravno da pomaze prednja vuca, pa makar imao 20ks a ne 40. Jedino gde mozda odmaze je transport i laki radovi, gde dodatno trenje prednje osovine koci traktor bezveze, a nema potrebe za prednjom jer zadnji ne proklizavaju... Ali to je kompromis koji se mora napraviti.
 
Jel ima neko problem sa ovim iglicastim lezajem, danas sam ubacio biksnu umesto njega posto je treci za kratko vreme



 
Komšija SLAVAR i njegov 549 verovatno jedan od naj brzih na celom svetu
1987ac41468fb5fe76196358fdd33eb8.jpg
ba664b2da02b5a342c36289915df3590.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li može neko da postavi slike kako je smestio muziku (radio i zvucnike) u 560, 565 ili da mi pošalje na neku od aplikacija? Ugradio bih muziku u traktor ali mi ne pada na pamet kako i gde da složim uređaje...

hvala
 
Jel ima neko problem sa ovim iglicastim lezajem, danas sam ubacio biksnu umesto njega posto je treci za kratko vreme



Kazu da je resen problem za uvek biksna kad se stavi. Na mom traktoru je ubacena umesto lezaja, to mi rekao predhodni vlasnik kad sam kupio traktor od njega.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh