IMT

Drugari,
jel bio neko u skorije vreme na tehničkom pregledu sa nekom starijim traktorom?

Ja imam problem sa IMT 542 82. godište, na blatobranu postoje mesta za svetla ali taj traktor sam i kupio kao takav, i nigde i nisam našao takva svetla za taj model, samo ona što stoje na prednjem delu sa strane.
Sad ne mogu da uradim tehnički pregled jer nemam ta svetla, a ni instalacije za njih.
Zatvori te rupe i zafarbaj sprejom,naravno ako imas napred farove
 
Pozdrav drugari , da li bi neko mogao nesto vise da mi kaze oko odabira sklopova za imt 558 , koje zaobici a koji su se dobro pokazali?
 
Jedno bezvezno pitanje imam. Od koje godine se proizvodio 558? Kupio sam traktor koji se vodi 1972.g. sa serijskim brojem 0054 pa mi je teško povjerovati da je to 54-ti 558 koji je izašao iz tvornice.
 
Pa Bobo, kakav loš način da se pohvališ novom pilom... :udri:

To je i meni zapelo za oko i htjedoh te pitati, ali nikako. Vidim da si i ti istu stvar skužio :osmeh:

Nego, ima prava tema za prinove, a već kad sam ga onako dobro uredio.... :ppozdrav:
 
Problem.U zadnjih par baliranja pri pustanju prese u rad pri pustanju kvacila cuje se neki cudan zvuk pri kretanju kao neka skripa drobljenje kao da nesto prokliza al bas zastruze al radi sve normalno kvacilo dva stepena radi bez problema samo znaci pri opterecenju cuje se ta skripa struganje u pitanju je 542 sta moze da bude.Pozz
 
Kako se krece cena za stare imt tegove? Imam 3 ovakva

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
28a081879110666761ef97cacddb570b.jpg
 
Kako se krece cena za stare imt tegove? Imam 3 ovakva

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
28a081879110666761ef97cacddb570b.jpg
Jesu taze izorani kolega?
Meni trebaju za novi tip, cuo sam da nisu bas jeftini, zna li neko nesto o tome?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Meni trebaju za novi tip, cuo sam da nisu bas jeftini, zna li neko nesto o tome?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока[/QUOTE]
Tesko ih je jako naci,slabo ko ih rasparuje,koliko ti komada treba?
 
Ne znam koliko moze da stane, znam da na stari tip staje 10 komada, knap!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh