IMT

E to se ceni.Uzeću ga prvom prilikom i reparirati jer sam ja kod mene samo o ring gumice menjao i to ugrađivao one made in PRC sa vašara.Ventil nije hteo da zatvara pa sam svašta probao i na kraju sam nekako uspeo da ga naštelujem na onaj šraf pozadi.
 
Kod mene je aluminijumski cep ili od cega vec na pedali, izgleda mi kao fabricki. Jel to kako kad se ugradjivalo ili neka prepravka, mada sumnjam prvi vlasnik nista nije pravio sem onog bez ceg ne moze da ide.
 
ljudi treba mi hitno konusno tanjirasti par za 5270, polovan ili nov nebitno, da li zna neko gde bih mogao nabaviti?
 
Odrađena linijska pumpa visokog pritiska , bošista kaže pumpa zbudžena za prodaju ali dobro sad je super . Radi traktor ko sat .
 
Zbog cega mi se ler gas na 539 prilicno smanjio,sa traktorom sam kao i obicno radio i drugog dana ujutro kad sam upalio vidim da radi pod manjim gasom nego obicno,to traje dok se ne ugreje posle kad ga ugasim i ponovo upalim ler gas je isti kao i svih ovih godina dosad.Traktor je '91 god. i ima linijsku pumpu,oko motora i pumpe nikad nista nije radjeno dosad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slika je iz oglasa sa polovnih automobila. Gazda kaze motor Valmet 110ks.
2ag9p8w.jpg
 
Nazad
Vrh