IMT

Kad pomenuste auspuh da li i gde ima da se kupi auspuh identican fabrickom,promenio sam auspuh (gornji) i od tad nemogu da se naviknem na novi zvuk traktora, mislim na imt 539?

Tako sam ja pre 2 godine na Rakovici promenio auspuh. Stavio sam onaj koji sam nasao u trgovini i od tad traktor ima neki rocavi zvuk, jednostavno se previse dere i nikako da se naviknem na njega. Moram pitati nekog da sa njim uz moju doplatu zamenimo auspuhe:osmeh:
 
Da li je neko koristio piturinovu imt crvenu farbu?kakva je po pitanju kvaliteta,izdrzljivosti,matiranja?
 
Prava kombinacija jedva je prebacio 20 metara u dvoristu , ali u rikverc... :haha:
fotografija0006.jpg
 
Zna li neko,ali za sigurno,pase li poklopac mjenjaca od 540-542-549 na 539?Konacno sam nasao jedan da kupim ali fali mu rucica mjenjaca,ima rucicu reduktora.Mogu li se prebaciti rucice i viljuske sa mog poklopca na taj od 540/42/49?Moram da znam pase li sve to da ne dajem pare,skupo je dosta,50€.
 
Nepase zombie.Kod 539 poklopac i glava volana su iz jednog dijela.Na ovim ostalim poklopac je sam za sebe pa se montira glava volana na poklopac.Rucice pasu.
 
Meni treba da pase poklopac na mjenjac kao i rucice naravno_Onaj od 542 mi i treba zbig toga sto je ko njeg kuciste volana zaseban dio.Ako stavim taj poklopac,dobicu prostor koji mi treba za ugradnju servo volana od Mercedes 123.Dakle,pase li poklopac,kuciste volana zanemari?
 
To treba da pasuje evo baš gledam imami jedan i drugi a imam i kućište od volana prazno od 539 ta alumijski deo može da se odseče i adaptira u tu svrhu samo neznam na šta ćeš okačiti instrument tablu .
 
Da li neko zna gde ima najjeftinije akumulator da se kupi,treba mi onaj visoki od 125 Ah sto ide na imt 577(560,565 itd)
 
Nisam,da li mozda imas br.telefona.
Da li moze posluzit akumulator od 110 Ah umesto ovog od 125 Ah,imam jedan ove snage po veoma povoljnoj ceni?
 
juce mi zakucao 549 pukla radilica,e sada pitanje , koju radilicu da uzmem u zamenu dal novu rtd ili koju drugu i gde ima da se kupi, zahvaljujem na odgovorima
 
Nazad
Vrh