IMT

Ja ne znam da bilo koji traktor drugog proizvođača ima menjač sa "strane" već mu komande menjača stoje sa strane a IMT-u u sredini između nogu ili sam ja pogrešno shvatio ili sam nešto permutovao!?
 
31e4c743a5a27b88781cba78fc1fc092.jpg


Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Ja ne znam da bilo koji traktor drugog proizvođača ima menjač sa "strane" već mu komande menjača stoje sa strane a IMT-u u sredini između nogu ili sam ja pogrešno shvatio ili sam nešto permutovao!?
Nisam nikad zavirivao ispod, dal su samo izmestili ručice ili ceo menjač
Znam da je na zadrugaru bio volan sa strane ali i kućište volana takođe a samom tim i sedište pa je moguće da je na traktorima koji imaju ručice menjača sa strane takođe menjač sa iste strane, logično
 
Još mogu i da priušte strani polovan traktor, a kada ga treba održavati onda pada u vodu sva udobnost, od toliko konfora on se zaledini par godina. To nije slučaj sa imt-om.
 
Još mogu i da priušte strani polovan traktor, a kada ga treba održavati onda pada u vodu sva udobnost, od toliko konfora on se zaledini par godina. To nije slučaj sa imt-om.


i što imaš od njega????

švabo ga istjerao, to što ga nije ogrebao, al jebeš ako je odradio 15000 sati i ti radiš par godina i rastaviš prvo motor, kada njega središ u povratiš mu snagu, počne se raspadati mjenjač, pa kvačilo itd itd, a nije to imt da su djelovi jeftini, i opet će stajati negdje pod orasom, a ti ćeš voziti imt-a.....to je moje viđenje polovnih stranih traktora.....za njih je veliki trošak, da samo redovno promjeniš sva ulja i filtere, a ne da se nešto pokida......

ja sam zadovoljan imt-om, meni su to dobri traktori, za 4000€ se kupi 560 nova linija i deri.......gledao sam ja puno stranih traktora, al nakraju kad podvučem crtu uz moj 560 da kupim još jedan i za njega zakačim olta 2x12, nas dvojica oremo sa 4x12" i pjevamo......45-50 minuta odradimo jedno jutro, i s tim sam zadovoljan
 
Jedan u selu ima imt 2050 sa dzondirovim motorom i jednom prilikom mi se bas pozali kako mu je skup uljani filter i mora jos da ga poruci od negde jer ga nema svuda u prodaji,a sta li ce tek da radi kada bude poceo taj motor da se kvari?
 
i što imaš od njega????

švabo ga istjerao, to što ga nije ogrebao, al jebeš ako je odradio 15000 sati i ti radiš par godina i rastaviš prvo motor, kada njega središ u povratiš mu snagu, počne se raspadati mjenjač, pa kvačilo itd itd, a nije to imt da su djelovi jeftini, i opet će stajati negdje pod orasom, a ti ćeš voziti imt-a.....to je moje viđenje polovnih stranih traktora.....za njih je veliki trošak, da samo redovno promjeniš sva ulja i filtere, a ne da se nešto pokida......

ja sam zadovoljan imt-om, meni su to dobri traktori, za 4000€ se kupi 560 nova linija i deri.......gledao sam ja puno stranih traktora, al nakraju kad podvučem crtu uz moj 560 da kupim još jedan i za njega zakačim olta 2x12, nas dvojica oremo sa 4x12" i pjevamo......45-50 minuta odradimo jedno jutro, i s tim sam zadovoljan
Uzoracete za 1h jutro ali zglavan plug ne moze se vuci i ne moze 35cm dubine.
I vise uzore jedan traktor sa 120 konja i zahvatom pluga 120 nego dva traktora od 60 konja i 60 zahvata.
Gledam kum sa maseyfergusonom 120 konja 50 min do 1h ore jutro u nasoj tvrdoj zemlji. Ja orem 2-2.5h sa 558 i plice od njega i da ne pominjem koliko je moje oranje losije slozeno i biljni ostatci se vide dok iza njega sve crno.
A isto nafte potrosimo po jutru i on i ja

Masej na sva 4 tocka vuce ima na vucnim tockovima 6000kg ( vuku sva 4)
558- 560 imaju na zadnjim tockovima oko 1500kg . 2x 560 imaju 3t sto je duplo manje od ovog
Ja garantujem da zavezete sajlom tog maseja i 3x560 da ce ih masej prevuci.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
na zadnjim tockovima 1500kg zavisi od modela 100 kg gore dole ( kabina hidraulik itd) , ceo traktor mozda 2700 ima

da malo pazljivije citas video bi , lepo sam napisao
 
Uzoracete za 1h jutro ali zglavan plug ne moze se vuci i ne moze 35cm dubine.
I vise uzore jedan traktor sa 120 konja i zahvatom pluga 120 nego dva traktora od 60 konja i 60 zahvata.
Gledam kum sa maseyfergusonom 120 konja 50 min do 1h ore jutro u nasoj tvrdoj zemlji. Ja orem 2-2.5h sa 558 i plice od njega i da ne pominjem koliko je moje oranje losije slozeno i biljni ostatci se vide dok iza njega sve crno.
A isto nafte potrosimo po jutru i on i ja

Masej na sva 4 tocka vuce ima na vucnim tockovima 6000kg ( vuku sva 4)
558- 560 imaju na zadnjim tockovima oko 1500kg . 2x 560 imaju 3t sto je duplo manje od ovog
Ja garantujem da zavezete sajlom tog maseja i 3x560 da ce ih masej prevuci.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

kako tko da ja stavim jedan video traktora od 120 konja kako ore marka nebitna pričao sam o njemu, dođe lamborgini 80 zakači taj isti plug i dere prvom kao da ga nema.
 
Nazad
Vrh