IMT

Ovo za obrtaje je istina, ali valja naći srazmeran plug i stvospremač, i buka je uzasna, malo menjač ume da bude ne srazmeran brzini operacije, pa nekad traktor ili previše ima snage a ponekad mu fali još neki procenat snage. Zgodan je kratak je a ako bi se na njemu poradilo mogli bi mu neki nepoželni elemmenti umanjili.
 
ljudi razmisljam o kupovini 2050 pa mi trebaju neke informacije iz prve ruke od vlasnika kakvi su utisci?
Ima li nekih vecih problema i je li bolje odradjen od 549dw(posto to moze da bude druga opcija za kupovinu)????
Da li neko mozda zna koja mu je trenutno cena posto nalazim na netu od 14500 do 18000 evra.

HVALA pozdrav
 
ja sam ga video samo na sajmovima....znam da je perkins u njemu....nikad ga nisam video u radu a ima kod mene 550 ljudi ga hvale
 
Koliko ja znam, fabrika je stala sa proizvodnjom, sigurno se jos moze naci 539 na lagerima ali za 2050 cisto sumljam...
 
E Mladjo, izvini, tek sad videh poruku..
Sta da ti kazem, menjac je petobrzinski, 4 i 5 sinhonizovane, ide kao lud u petoj.
Volan je hidraulicni i mogli da stave manji volan, naci cu neki od jugica i milina.
Kocnice su mehanicke, ali prijatno su me iznenadile, fino nastelovane i ima rucnu kocnicu, nagazis nozne i povuces rucnu, na tom principu su povezane..
 
Ima razlike. Stari tip tegova ne pase na novi tip nosaca a obrnuto pase ali klamcu tegovi. Ja sam jedan nosac starog tipa prepravio za novi tip tegova dodavanjem celicnih sipkica sa gornje i donje strane:

dsc01045.jpg

dsc01043.jpg
 
Бубу јел може мало детаљније слика ове твоје седмице,каква је ово кабина,јел мања бука него у оном бункеру,које си оно седиште убацио,и ја морам да мењам па не знам од чега паше.

Malo je manja buka ali i dalje tandrce po koji lim od traktora pa to nervira. Kabina je namenjena za 560 i mislim da je Orasje ali ju je moj otac uz sitne prepravke ugradio na 577. Razlika je u nosacima blatobrana jer 577 ima distance pa blatobrani stoje vislje i onda komplet treba kabinu montirati vislje nego sto je na 560. Sediste je Miralbueno, pisao sam o tome negde na forumu a i clan mirmag ima isto takvo sediste.

dsc0901.jpg

dsc00649.jpg

dsc00648.jpg
 
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd....071_618612361558662_3189249842824223777_n.jpg

- - - - - - - - - -

Došo kući,cijena 10500e,kad sve odbijem 6000e i odmah pitanje kako prepoznati loš motor????Pošto ne vjerujem današnjem produktu sa naših prostora i kako nemam iskustva sa IMT mašinama ne mogu prepoznati loš motor.Pritisak ulja je od 3,75 do 4 a na leru malo opadne do 3.25 pri temperaturi od 60 do 70 stepeni.Na iber lauf nema dima ni ulja ali kad se izvadi mjerač pomalo špricka ulje na rupu.Komšije mi kažu da mu je motor slab ali po meni nema logike,ako je slab trebao bi na iber lauf da duva.Sve u svemu u brigi sam jer danas je rizik kupit i novo.
 
Nazad
Vrh