IMT

Tutni mu turbinu i druge klipove imace i 100 konja.
Mada vidim da postoji i ts44 ali nmg naci podatke nikakve o njemu

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne gledaj samo precnik klipa , gledaj i hod . kubikaza zavisi i od hoda klipa
Evo ti na koliko obrtaja s44 ima 79 konja
206800277b9915503f734b916e8d9bd6.jpg


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Merlo je takodje deo ARGO grupacije, kao i McC i Landini. Svi oni ugradjuju komponente sa istog mesta i ocigledno taj motor je jako popularan. Privuklo mi je paznju da je 127mm dimenzija koju je Bubu spomenuo pa sam se setio da sam to negde video i nadjem u McC za kojeg sam bio zainteresovan kao 75ks traktor za 2 brazde se ubilo, a imam i prikljucke za njega sve od 558.
 
Ne znam kako se ponaša u drugim traktorima ovakav perkins ali u Yto-u me za kratko vreme razočarao.... Traktor se trese kao šlogiran a odziv na gas daleko slabiji (a kao 125ks) u odnosu na šestaka od 120ks (Ricardo 6108 )
 
Poslednja izmena:
Mozda je glupo moje razmisljanje al po meni bi bilo bolje imat dva 577 pa kad je frka platis covjeka da radi a usput rasteretis i sebe neg imat jedan veci pa si prinuden visit na njemu i nocu...Vidio sam po forumu da se dosta radi nocu sto nikako nisam ljubitelj pa makar nikad ne postao neki gazda

To je i moje misljenje, njih dva puno odrade, ali samo nova linija sa servom, moze i bez DV, barem kod mene
 
Danas rastavio lijevi reduktor na 560. Otkinuta ozraka i prasina je uradila svoje od lezaja pa se pojavio i luft i ulje po tocku. Ovih dana u nabavku pa sklapanje.
 
Hoce to kad pocinje sezona...evo..u mene procurio hladnjak dole oko nosaca...kupljen prije tri godine al preko zime prazan i sigorno hrda odradila

Da probam malo kave nasut il nesto slicno...1.5 litar iskapa preko noci
 
Ne bih to radio. Ionako sipas vodu. Dosipaj dok ne budes u prilici da skines i odneses nekom da zakrpi.
 
Pokusaj sa K2 , imaš ga na pumpama i prodavnicama auto delova nije skupo a može da pomogne . neki su probali i radi posao . Motor mora da bude vruć pa da sipaš i poželjno je po sipanju da se vozi 15-tak minuta .
 
Zdravo ljudi...komsija me zamolio da postavim pitanje... Ima IMT 560 iz 1991-e godine,traktor redovno odrzavan i u dobrom stanju,motor ne trosi gram ulja,vuče kao lud,ne dimi na auspuh ni kad se upali hladan ni kad se prigusi pod opterecenjem,ali ima problem sa paljenjem,traktor cim odstoji 1-2 sata ugasen mora da se dobro zagreje na grejac i pali kao mina ali bez grejaca nikako,cak i kada je temperatura napolju 15-20 stepeni u plusu,i tako isto i prvo jutarnje paljenje i kada je hladno i kada je toplo mora dobro da se zagreje i pali iz prve...na guranje pali bez grejaca cim mu pusti kvacilo,ali opet kazem cim odstoji 1-2 sata ugasen mora dobro da se zagreje da bi upalio na kljuc,inace bez grejaca moze verglati beskonacno...sta bi to moglo biti da se malo čaprkne bez posecivanja velikih majstora?

Sent from mTalk
 
Milame slican problem sam imao sa 539 odneo kod bosiste pvp na proveru i malo mu povecao strartno punjenje.Sad pali kao mina.
 
Nazad
Vrh