IMT

Ovu rupu.
fe12cfddeae0a1964ff5a4353d4f6d7e.jpg

Kardan nezavisno od menjaca, na gore.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Ali zato kada ti je traktor na nizbrdici ko da nemas hidrauliku,mislim na ursus i video to vise puta,zato ljudi koji ga koriste po brdima produzavaju cev za ulje,inace ursus je smrt za prikljucke koji idu u zemlu na terenima gde je teska zemlja za obradu.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
Ursusa kog sam ja pomenuo je 335 (dva klipa) i hidraulik mu je podpuno drugaciji nego na tom sto ti pricas o njemu.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
@Bobo
Cnh a i turcin vidim moze da drzi prikljucak podignut neograniceno izgleda. Sa case sam ostavljao plug od 1200kg i ujutru polozaj u kome je oatavljen tu i bude. Za turcina nemam tezak prikljucak ali recimo 757.20 drzi 10 sati bez da je milimetar spustio.
 
Kad bi mogao podici prikljucak tako preko kardana rukom, onda verovatno nebi ni upustila hid. dok traktor ne radi.. hocu reci, nemozemo mi toliko brzo pumpati koliko polovan hid. rasipa.
 
Kažu stručniji da ne valja ni spuštati priključak kad je traktor ugašen ..da li zbog ventila dane zaglavi,ili šta već...

- - - - - - - - - -

Mislim na imt...
 
Nisam koristio ali imam iskustva sa tim stvarima. Za rasipač na hidro otvaranje je možda malo nezgodno ako cilindar i klip ne drže ulje-pritisak-oruđe a njive kratke.
Gde si ovo iskopao i pošto je bio?
 
I ja imam na 560 ali ne koristim.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
S lijeve strane, iza kod lijeve podizne ruke ima Imbus čep, njega izvrneš i tu spojiš povrat. U originalu je ta rupa izbušena za ubacivanje jedne osovinice u poklopac i ništa drugo. Ja tu imam spojen povrat iz razvodnika već 6-7 godina.

Petre, ne moraš slikati, evo je označena rupa na poklopcu:

poklopac.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh