IMT

Video sam 560 sa 9.5 36, e on stoji relativno ravno. 9.5 38 i 9.5 40 postoje ali su retke a 9.5 42 moze da se nadje svuda. Kod 9.5 36 je jedini problem sto je fabrcka uska felna siroka 10 coli a guma 9.5 pa malo kusavo izgleda. Moze da se suzi lako ta felna na 8 coli i onda guma lepo lezi. Drugar je to radio, moram slikati kad odem kod njega.
 
Po papirima bi trebale bit iste visine. Moje 14,9-24 su potrošene na nulu tako da ne znam kako će izgledat u odnosu na 12,4-28 i 9,5-32 sa kojima ih planiram uduplat u zatvaranju brazde te sjetvi soje i repe. Ako naiđem na neke za prodaju javit ću ti.
 
Bile u orginalu na 533, njegove rođene. Nemam sliku kad su bile na traktoru. Kad kupim nove 14,9-24 onda ću ih montirat i poslat ti slike. Uzeo sam ih zato što su široke i zato što su iste visine ko i 12,4-28 te 9,5-32 koje imam (zbog udvajanja). Imaš negdje na netu sliku iz prospekta IMT-540 sa zadnjim 14,9-24, a ima i slika od 533 sa tim gumama.
 
И један мој колега из Зр, је имао ферџу са истим тим широким гумама. Каже да су из фабрике на трактору дошле. Продао га је, тако да нема да се слика.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Evo jednog 533
Imt-533-5.jpg
 
Ima komsija to sedalo original na 540 traktor je 1973_4 i nije de luxe
Jednostepeno kvacilo a sedalo uradjeno svetski cevi f25mm idu u one rupe gde su fabricki plastični čepovi

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
A sediste neko sto se naginje u brazdi
Kuda je njega deda Nedjo Mačor proterao, nikad ispod 3% promila i onda cuveni uzvik MRNJAUUUU vise je traktor bio u kanalu nego u garaži
A sa konja presao na traktor covek bio 20_30godiste

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh