Čičak

čičak žena

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Avg 2009
Poruka
2
Interesuje me uzgoj čička. Da li se neko bavi uzgojem? Kakvo zemljište treba za uzgoj i gde se može nabaviti seme?
Unapred hvala.
 
ja sam se prosle godine interesovao za cicak i mesec ili dva sam pokusavao da dodjem do neke informacije o uzgoju. slao sam neke mail-ove u hrvatsku na koje nisam dobio odgovor. imam informaciju da u okolini apatina neko gaji cicak na nekih 5 jutara ali samo sam do toga dosao. najbolje je sakupiti sada seme i polako ga razmnozavati. to je moj savet
 
To je dosta širok pojam kada neko kaže čičak . Domaćin ovog foruma je iz Apatina pa on možda nešto čuje o uzgoju. Da li misliš na biljku petrovac ili Agrimonia eupatoria, takozvani sitni čičak.
 
Zahvaljujem na informacijama. Interesuje me čičak koji koriste makrobiotičari u ishrani(koren). Raspitivala sam se o uzgajivaču čička ali bezuspešno, zato bih zamolila domaćina foruma da mi odgovori ako ima bilo kakvu informaciju vezanu za nekog ko se time bavi.
 
Uz sve poštovanje za vas gospo...

Većina ljudi koji su na ovom forumu pod pojmom čičak smatraju jedan jako žilav korov.
 
Nazad
Vrh