Zetor

Fora je u tome sto kod mene nema da se kupi zemlja... Sve su pokupovali, i niko ne prodaje,a cena je oko 3500 evra za 1 KJ... A o arendi ni da ne sanjam...
 
@ Mastermind, da nije taj 7745 iz Lokava? uz malo ulaganja mozes ga dovesti u exta stanje,a uz to imati mrcinu od traktora,mnogo mnogo bolji od neudobnog i jako loseg Torpeda za razliku od ovog TRAKTORA!To je moje misljenje jer sam imao torpeda,a zetora jos drzim! :) :ppozdrav:
 
pozdrav ljudi,pomagajte mi,imam zetora 5911 i prezadovoljan sam s njim,ali samo sto mi nesto cese u zadnjem desnom tocku,prvo sam mislio da je lezaj al je u poslednje vrijeme pocelo da se cuje i kad traktor stoji u mjestu,i to mi se cuje od kad sam skido trubu da bi uradio kocnice
hvala unaprijed
 
Zdravo ljudi... Moram da se prikljucim i malo pohvalim marku imam 7011 '82 sa ceskom kabinom ima 9450 Mh i nukad nije otvaran motor jednom sam radio pumpu par puta dizne(posledice goriva) jednom hidraulik... Zeka inace guta sve sto sipamo i sto ostane da ne valje za druge... :D Orao je samo 3 godine (oko 150 lanaca) ali je traktor koji najvise radi kod nas (priprema, vuca, branje kosio i balirao ne zna ni sam koliko deteline) inace mashinci smo i ja i ujak tako da ga odrzavamo redovno nista ekskluzivno samo redovno ulje filteri ciscenje casice, magneta... Prezadovoljni smo i sad ceka generalnu a mislim da je i vise nego zasluzio ;) Inace imam jos 10045 i Proximu 75... Crystal najbolji traktor na svetu, a novi ce jos da se pokaze... Ko je imao zetora kupice ga opet ko nije ne zna sta propusta... :D
 
Kod mene u komšiluk stigao fantastičan Zetor 7745 Plus

slika-1213-2011-10-1318801727-velika.jpg


Išao sam da ga vidim i baš je ::svaka cast:: :ppozdrav::veseljak::
 
Lep je nema šta. Koliko je platio::novac::? Ako neko zna gde ima da se nabavi ovakav ili 7245 neka mi javi na pp.
 
Lep je nema šta. Koliko je platio::novac::? Ako neko zna gde ima da se nabavi ovakav ili 7245 neka mi javi na pp.

Kupac ga je cijenio 21.600KM, a kupljen je za 21.000KM tj. 10.770 eura. Traktor je 1992. godina, nije farban ni otvaran dakle u 100% originalnom stanju, PLUS verzija sa reverzerom i 10/10 mjenjačem, originalna kuka, dosta dobre gume (nisu nove al mogu 4-5 godina raditi bez problema). Mašina samo takva, nisam mu mogao naći ni najmanje zamjerke, sav je u perfektnom stanju. Zetori su kod nas u BiH daleko najskuplji traktori, posebno duplaci, 7745 nema teorije da se nadje ispod 10.000E.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav kolege !
Dali slucajno neko od vas zna pomoci oko nabavke prednjeg pogona za 7211 ? Zna li neko od vas koliko kosta orientaciono?(Naravno mislim na polovan)
Unapred vam hvala!
 
drze cenu al su masine nema reci 6245,7245,7745 da imam dovoljno kesa jedan od ovih bi pazario.
 
Nidžo,ne izgleda loše ali za te pare možeš pazariti još 10-ak KS,samo Pančevo-leglo nakupaca,pazi dobro.
 
Nazad
Vrh