Zetor

Lepo,lepo...ma :D :D.I mene zanima koliko te je kostao remont.
 
Jel to bio slupan odnapred ili samo rastavljen? E to se zove remont! Svaka čast!
 
cini mi se da si mu okrenuo kuplung strage donndog naopako :haha: ::000::
 
Ako je tako i nebude objašnjenja onda ima da radi metla! A član koji praktikuje ovakvo ponašanje ide pod prismotru!
 
hteo sam da kazem da farove si stavio neke kineske ::lose::
Post je spojen: [time]1268468601[/time]
_________________________________________________
a mogao si matori i one gore u kabini da promenis ,mislim vec kad si toliko...... mikslim nebudi skrpe matori :udri:
 
zed je napisao(la):
hteo sam da kazem da farove si stavio neke kineske ::lose::
Post je spojen: [time]1268439801[/time]
_________________________________________________
a mogao si matori i one gore u kabini da promenis ,mislim vec kad si toliko...... mikslim nebudi skrpe matori :udri:
Pazi kad si ti jedini nasao zamerku :nono:
 
Manje više što je našao zamerku... ali može to lepo i jasno napisati a ne kao skrabotine đaka prvaka koje ni on sam nezna da rastumači!
 
Hvala na komentare.
Traktor je bio ocerupan,stajao u garazi jedne zadruge oko 10 godina(znam zato sto je licitacijom prodat Zetor 7211 isto nekompletan i menjac-diferencijal Ursusa pored kojeg je bio u garazi,tada jos dosta kompletan).Dosta je trebalo potrositi ::novac::Trebalo je kupiti delove koji nedostajali,a nisu bili u pitanju samo delovi za opravku,vec puno onih koji inace ne kvare(ploca ispod diferencijala sa pumpom hidraulike,hladnjak,filter vazduha,glavcine,tockovi prednji,poluge hidraulike,hauba,poteznica gornja i donja,anlaser,alternator,ventilatori grejaca kabine i grejac,rezervoar goriva,rotor centrifugalnog filtra ulja,novi cilindri,cevi kocnice,kvacila... i naravno sve sto treba za kompletnu generalku motora.Srecom sa menjacem-diferencijalom nije bilo problema.Sve to,prvo nabavka delova,rastavljanje,opravka odradjena toku 3 god.-radio sam kada imao malo vremena-obicno vikendom.Sve skupa potroseno oko 6000e.
Par slika jos od popravke:
2vvup92.jpg

15rhavm.jpg

2ldissw.jpg



Post je spojen: [time]недеља, 14. март 2010. 11:39:24 MST[/time]
_________________________________________________
Jos slike:
23u25ox.jpg

35n0cb4.jpg
 
mogu ti reci opet samo da si imao puno strpljenja i truda da od takvog izvini krsa napravis perfektan traktor.oni su jako zahvalni traktori i ja sam imao zekija 5718 al sam je prodao juce uzeo sam rusa 552 za oranje i spremanje zemlje.moj zetor je bio namenjen prvenstveno za transport a ne za njivu :bravo: :D :ppozdrav:
 
Ako sve ukupno košta 6000 novaca onda si dobio :D traktor za pristojne ::novac::. Mislim da ovako sredjen traje 10 i više godine.
Nek te služi dugo. Samo pitanje koliko je on ks.
 
Posedujem traktore 5211 i 6011, pa me zanima da li moze na ove modele da se nadogradi prednja vuca, ako moze, kolika je to investicija i gde se u opse mogu naci:haha:??
Hvala unapred!!! :bravo:
 
moze na oba traktora da stavis prednju vucu ako dobro znam onda ces dobiti 5245 i 6045 model kosta sigurno 1000 evra posto moras celi prednji most da zamenis ::novac::
 
kanalas robert je napisao(la):
moze na oba traktora da stavis prednju vucu ako dobro znam onda ces dobiti 5245 i 6045 model kosta sigurno 1000 evra posto moras celi prednji most da zamenis ::novac::

e bas sad vucu na 5211 da nabacis za 1000 evrova to je veliki znak pitanja :sta: :sta: :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh