Zetor

To je već moguće, ali ti si pisao da imaju i starije serije...
~Kiki~ je napisao(la):
U menjaču nema razlike nego u gumama , a 540 i 1000 obrtaja imaju i stariji traktori od 7011 (5711 , 6711 ... iz 70-tih godina) . :cao:
 
Pa zar serija 5711 i 5911 nije starija ? :sta:

Pogledaj moj predhodni post .
 
Nismo se razumeli ali nije ni bitno... 57xxi 59xx sigurno nemaju 1000 obrtaja kardana, a noviji ako ti tako kažeš onda imaju....
 
mityoo je napisao(la):
Nismo se razumeli ali nije ni bitno... 57xxi 59xx sigurno nemaju 1000 obrtaja kardana, a noviji ako ti tako kažeš onda imaju....
Ne mora da znači,zavisi kako kupac naručio.Npr. kod mene na 5945 ima oba obrtaja a na 7211 nemam(il su ga skinuli u zadruzi)
Na 59xx
6e51e3c1.jpg

Na 7211 nema
5a8c4e1e.jpg

Na CRISTAL-U prebacivanje preko sajle ...
3db9cc42.jpg

..u kabini
aa67c674.jpg
 
Kolko su do sada natukli radnih sati?

I reci mi, ako si imao prilike voziti i ako si obraćao pažnju na to, jel ima razlike u snazi kod Zetora 6340 ili 7340 koji imaju zadnje gume 16,9-30 i 16,9-34? Znam da su ovi sa većim gumama brži na cesti no za očekivat je da su u poslu maaalo slabiji, jel. Pitam te to zato što u tvom ataru ima Zetora na sve strane.
 
za nevjerovati je ali sam se ja konkretno na ta dva traktora otranio i vozio ih skoro 10 godina i to su za mene odlicni traktori imam u planu jedan kupiti samo da rijesim classa zetor je na redu polovni naravno, na onom prvom ima cca13-14 tisuca radni sati ali krvavi a ovaj drugi nesto malo manje i na jednom i na drugom su radzene generalke oba sam ja radio na jednom je bilo oko 10 a ovaj drugi je radzen dva ili tri puta a prvi put je radzeno na 6000 tisuca, i sad kad sam stavio klipove od turbaka nikaki problema nema pali i vozi, inace JAKO JAKO dobri traktori i nisu skupi za odrzavanje, generalka kompletna manje od 500 eura, dijelovi naravno.... sto se tice 7340 turbo, sta ja znam meni su to isti traktori cak kada bi birao uvijek bi uzeo 6340 jer malte ne da i nema nikake razlike osim u transportu je ovaj osijetno jaci a u oranju i u njivi su tu negdje.....
 
mityoo je napisao(la):
Kako se to uključuje(1000 obrtaja) Ja na 6911 nezanam za 1000 već samo 540...

6911 ima 540 obrtaja na kardanu

i ima ono " ono drugo " ( neznam kako se to zove pa cu objasniti ). Kad je ukljuceno na "ono drugo" brzina okretanja kardana zavisi od brzine okretanja zadnjih tockova. Kad traktor stane i kardan stane. Cim traktor krene i kardna krece i kako ubrzava traktor tako ubrzava i kardan. Obrtaj motora nema nikakve veze sa brzinom kardana.
 
Spajki je napisao(la):
Prenos preko menjaca?Dobra stvar ali za jako mali broj prikljucaka
Dobra stvar je za dosta priključaka s kojima nije potrebno kretanje u radu..
Ja recimo na kad tovarim stajnjak, tovarim u 4-toj brzini na 1000okr motora, u 5 na punom gasu ima nešto sitno preko 1200okr/min kardana. Bansek za drva, pumpe za vodu, krunjači, mlinovi, i dosta toga što netreba veliku snagu a traži visoke okretaje kardana.
Ja planiram hid. cijepač na ursus preko njegove pumpe jer i ona ima opciju preko mijenjača, staviš u 4 ili 5 tu i imaš velik protok ulja na malom gasu..
 
mi to zovemo obrtaji preko "motora" i "tockova"
obrtaje motora koristimo u branju,mala brzia a veci obrtaji,dok za vestak,prskalicu ide preko tockovi,velika brzina a malo obrtaji
 
Imt ima preko točkova jer nemožeš u mjestu vrtit kardan u pogonu na točkove, dok kod zeke i usre ide sa mjenjača, mjenjač staviš u brzinu, reduktor (brze spore) na ler i vrti kardan..
 
cicimoric je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Kako se to uključuje(1000 obrtaja) Ja na 6911 nezanam za 1000 već samo 540...

6911 ima 540 obrtaja na kardanu

i ima ono " ono drugo " ( neznam kako se to zove pa cu objasniti ). Kad je ukljuceno na "ono drugo" brzina okretanja kardana zavisi od brzine okretanja zadnjih tockova. Kad traktor stane i kardan stane. Cim traktor krene i kardna krece i kako ubrzava traktor tako ubrzava i kardan. Obrtaj motora nema nikakve veze sa brzinom kardana.
Pogledaj prvu sliku iz Tiborovog posta na 58-moj strani! Tu ručicu ja nemam, i to može biti 1000 obrtaja kardan! Za ovo što ti kažeš znam i ja, i to je dobro za priključke koji rade kad traktor stoji jer onda na manjim obrtajima motora postižeš veće obrtaje kardana( npr. kad crpim vodu iz kanala u prskalicu, menjač savim u prtu brzinu, ručicu reduktora na sredinu(u nulu) a ručicu kardana skroz gore... tako na leru imam velik broj obrtaja kardana i začas napunim prskalicu vodom)

Post je spojen: [time]недеља, 07. фебруар 2010. 15:45:28 MST[/time]
_________________________________________________
Ili kad tarupiram, onda bi morao voziti trećom, na velikim obrtajima, a kad uključim kardan "preko menjača"(ono drugo) onda vozim četvrtom na malim obrtajima i imam istu brzinu kretanja i iste obrtaje kardana kao da vozim trećom samo što su obrtaji motora znatno manji i tu je ušteda na potrošenom gorivu!
 
pidikanac je napisao(la):
samo što kod ursuza ako neradi kardan neradi ni hidraulik :nono:
Wrong, čitaj pažljivije, a i bilo je već rasprava na tu temu, neki mi nisu vjerovali pa sam i video snimio..
petarHR je napisao(la):
Ja planiram hid. cijepač na ursus preko njegove pumpe jer i ona ima opciju preko mijenjača, staviš u 4 ili 5 tu i imaš velik protok ulja na malom gasu..
 
Nazad
Vrh