Zetor

Jasno mi je odprilike o cemu pricas. Sve suprotno od onog sto rade ovi nasi preprodavci. Jel si kupovao mozda kola kod njih? Ja i drug bas skoro razgovarali da dovezemo nesto otuda pa me interesuje jel ista situacija kao za traktore? I koliko moze da im se veruje ovako na rec preko telefona?
 
Jasno mi je odprilike o cemu pricas. Sve suprotno od onog sto rade ovi nasi preprodavci. Jel si kupovao mozda kola kod njih? Ja i drug bas skoro razgovarali da dovezemo nesto otuda pa me interesuje jel ista situacija kao za traktore? I koliko moze da im se veruje ovako na rec preko telefona?
Jesam prosle godine, zenin auto sam dovezo iz CH. Moram da kazem da je kupljen od ovlastcenog dilera u Lucern.
Ista stvar samo drugacije ide kada ti prodavac prodaje firminu stvar, imas malo vise lufta oko dogovarnja. Skoro ista ti je to stvar za D, CH, AT. Samo bezi od Arapskih, Turskih, Albanskih i Balkanjeros prodavca.
Ma kolko primamljivo bila ponuda i uvek mora nesto da fali. Moj dalji rodjak se bavi profesionalno trgovinom automobila i tako mi je rekao.
I najvaznije da ima to vozilo sto kupujes svez tehnicki.

Nemci, Austrijanci i Svajcarci koji su orginal :osmeh: drze svoj rec i nece da te svesno zeznu. bar je takvo moje licno iskustvo.
 
Jasno mi je odprilike o cemu pricas. Sve suprotno od onog sto rade ovi nasi preprodavci. Jel si kupovao mozda kola kod njih? Ja i drug bas skoro razgovarali da dovezemo nesto otuda pa me interesuje jel ista situacija kao za traktore? I koliko moze da im se veruje ovako na rec preko telefona?

Ako trguješ sa švabama stvar je čista 100%... pre 10tak godina dogovorim auto preko telefona sa placa ali gazda placa je nemac, uglavnom mene nešto spreči pa pošaljem drugara gore kada je došao na plac švaba neće da mu proda auto jer je "obećao čoveku iz Srbije"... na kraju sam morao da mu šaljem kopiju pasoša da se uveri da je čovek došao umesto mene.
 
To je ono sto nama fali. Mentalitet. Nikada nisam cuo da je neki nemac vracao kilometrazu, ili da je auto iz Svajcarske stigao u losem stanju zbog strogih tehnickih pregleda.
 
To je ono sto nama fali. Mentalitet. Nikada nisam cuo da je neki nemac vracao kilometrazu, ili da je auto iz Svajcarske stigao u losem stanju zbog strogih tehnickih pregleda.

Tu si u pravu . Al ce to morati da se menja jer vise nije vreme ciganisanja jer ko tako radi ne radi dugo . Svabe to vrlo dobro znaju i drze se toga prvenstveno radi sebe .
 
Evo za kolegu
759d5a02b4afbc203fed73cf31f86928.jpg


40f25815b5070fd3724a024955c81a6d.jpg


c54b577299857ef731e6a81f991acdd4.jpg


206b5d357f3738ab0d19197b364afaf5.jpg


0bd7cf33f5fffc98d93f85aadf017816.jpg


4a68ed76d5bda009c4a64c433732c2e2.jpg


b15bd321da7488ed2aa777d63a52d1c1.jpg


6d8adc5927b636e20b285b64b6c9ea8a.jpg
 
Probao sam na IMT prikolici dize je sasvim dobro. Vazi, u ponedeljak cu da ga uslikam sa podignutim poteznicama. Posto sutra mi slavimo
 
Da li zetor 2511 moze da pogoni pumpu zalec tsr 800?Tifon fi 63 treba da gura?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh