Zetor

Pitanje za upucenije, pre svega za kolegu Lisnika : Da li je moguce ugraditi na obican 7711, turbo kompresor i time pojacati motor za 10 ks.Vidim da sam turbo kompresor i nije nesto narocito skup oko 450 eura?
 
Ventilator grejanja/kabine u JUSELu košta 2800 a kod Kisačana 4800 dinara. Šta pazariti? Kakvog su kvaliteta ti iz JUSELa?
 
Rodjak me zove I kaze ako neko moze da mu pomogne kako da na zetoru 3340 nasteluje kocnice, jedan tocak ne koci. Ostao nekako bez ulja i sad ne moze ni cilindre da nadje da ozraci a ne zna ni je li sigurno do toga pa ako neko zna bio bih zahvalan da pomogne gde se nalaze ti cilindri i sta raditi..?
 
Rodjak me zove I kaze ako neko moze da mu pomogne kako da na zetoru 3340 nasteluje kocnice, jedan tocak ne koci. Ostao nekako bez ulja i sad ne moze ni cilindre da nadje da ozraci a ne zna ni je li sigurno do toga pa ako neko zna bio bih zahvalan da pomogne gde se nalaze ti cilindri i sta raditi..?

http://www.cals.cz/zetorservice/files/1/Major_GB.pdf

Uputstvo,od 157 stranice odzracenje kocnica-pozadi ispod poda kabine moze doci do vijka za odzracenje.
 
Ozracuje se na mjestu ozmacenom strelicom.Kod tebe vjerovatno treba prvo skinuti plasticni poklopac.Znaci skines poklopac ako ga ima.Imas cilindar slijeve i sa desne strane.
 
Da... Glave motora... Uzeli nove kad je rađen motor i haos ulja je izbacio... Stavili remontovane i druga pesma...
 
Gumice , set za cilindre kvacila i kocnica sam uzimao u Sigurnost Zrenjanin, nalaze se u Muzlji, ako ne nadjes na netu , poslacu ti link , nisam sad pri kompjuteru.

A vidis , ja nisam mogao da nadjem klip, gde si ih uzimao ?
 
Nazad
Vrh