Zetor

Traktor sam predstavio poodavno u pitanju je 5711c iz 75-te godine. Interesuje me sledece: 1. Pali kao mina i na ovom minusu ali mi dosta dugo dimi plavicasto na auspuh. sta bi moglo biti?
2. Busan mi rezervoar pa me interesuje da li je komplikovano dizati kabinu ?
3. Da li traktor ima uljni vazdusni filter?
4. Sta je po vama najbolje staviti kao zamenu za prednje staklo? Original ne znam da li moze da se nadje...
5. Trebala bi mi prednja maska ako neko slucajno ima jednu ili zna gde se moze nabaviti...Dosta mi je ovog ,kako neko rece, 'MadMax' stila
pozdrav
 
gm80 prednje staklo ima da se kupi i nemoj stavljati nikakvu zamenu pleksiglas i slicno inace ce ti ispasti oci
 
Traktor sam predstavio poodavno u pitanju je 5711c iz 75-te godine. Interesuje me sledece: 1. Pali kao mina i na ovom minusu ali mi dosta dugo dimi plavicasto na auspuh. sta bi moglo biti?
2. Busan mi rezervoar pa me interesuje da li je komplikovano dizati kabinu ?
3. Da li traktor ima uljni vazdusni filter?
4. Sta je po vama najbolje staviti kao zamenu za prednje staklo? Original ne znam da li moze da se nadje...
5. Trebala bi mi prednja maska ako neko slucajno ima jednu ili zna gde se moze nabaviti...Dosta mi je ovog ,kako neko rece, 'MadMax' stila
pozdrav
goran staklo pancevo ima sve vrste stakla
 
@spasoje bojim se da idu i preko 9k . a sto se tice samog traktora tu nema greske,dobar izbor u svakom slucaju
 
Traktor sam predstavio poodavno u pitanju je 5711c iz 75-te godine. Interesuje me sledece: 1. Pali kao mina i na ovom minusu ali mi dosta dugo dimi plavicasto na auspuh. sta bi moglo biti?
2. Busan mi rezervoar pa me interesuje da li je komplikovano dizati kabinu ?
3. Da li traktor ima uljni vazdusni filter?
4. Sta je po vama najbolje staviti kao zamenu za prednje staklo? Original ne znam da li moze da se nadje...
5. Trebala bi mi prednja maska ako neko slucajno ima jednu ili zna gde se moze nabaviti...Dosta mi je ovog ,kako neko rece, 'MadMax' stila
pozdrav
probaj ovde na nazoves u vezi svih delova
http://www.imenik.rs/info.php?id=2021
 
2n066vo.jpg

kao sto rekoh veoma praktican traktor 1997 god,kupljen 2006 vredeo 14000e
 
Slazem se .Sqamo ove godine sam gledao na sajmu pa su bili nekako naj skuplji od traktora sto me zacudilo
 
Zaista jeste, kod mene je bio jedan u opticaju ali mi je bio preskup a nije bio ni u nekom stanju (8000E). Vrlo zgodan traktor za baš sve radove, dovoljno snažan i za teže poslove a manji potrošač od npr 7745 kojeg na mom kraju bije glas da hoće malo više da popije.
 
gm80,kupi dvokomponentni lepak i zapuši rezervoar-provereno.Kabinu skidati je veliki posao.
rado bih ja to zapusio lepkom ali mislim da mi kaplje na dosta nedostupnom mestu. Ne znam sta bih mogao sa lepkom kad ne mogu da pridjem... Kad bi bilo neko sredstvo da sipam u rezervoar da mi zapusi rupicu, e to bi bila prava stvar...
 



Meni sa sviđaju ovi novi Zetor-i samo im je cena žestoka.Od 35000 evra (model od 60 ks) do 50000 evra (model od 136 ks), cene su sa pdv.
 
Ja nisam mogao da poevrujem kad sam na sajmu video kolike su cene tih traktora.Definitivno trgovci i proizvodjac nisu normalni ako misle da ce se neko upecati na tu cifru.
 
Dosta je tih novih Zetora prodato kod nas iako su skupi, kažu u Agrovojvodini da nema kvarova na njima.
 
Nazad
Vrh