Zetor

Kad smo vec kod tog dugmeta, da li na svako paljenje traktora (7045) mora da se pritiska ili nije nesto.tu u redu?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni to dugme nije trebalo do pre par dana... Sad kad je zahladilo, osetno lakse pali sa dugmetom, ali ako nije pritisnuto i onda bi upalio na kraju.
 
Ja ga isto koristim kada ej hladno, dosta puta sam palio i bez njega čak po dosta hladnom vremenu (zaboravim na njeg) i opet upali (7045) no istina je da značajno olakša posao anlaseru i akumulatoru. Vrlo korisna stvar.
 
To u stvari i nije dekompresor (kao napr. kod vladimirca, t.j. ne olaksava okretanje radilice), vec "blokira" pumpu (u toku paljenja smesa je bogatija kao obicno).
Inace mi stalno koristimo to (i kroz leto), lakse je paljenje, ne vredi "drndati" anlaser i akumulator. Kad se izlazi iz traktora, zna se, rucni gas gore, vrata, pa pritisak na dugme... pa sutradan (ili sledeci put) ne treba izlaziti iz kabine, ako se zaboravi.
 
Kod mene to dugme stalno pritisnuto,posto sam je vezao sa vezicom.Odkad imam Zetore ja tako palim oduvek i zimi i leti
 
Ja takodje kao Arpad Dulka stalno palim traktor sa dugmetom. Sto da vergla duze ako ne mora?

Kanacki, mislim da nema. Recimo 7011 ima a 7211 nema. Drugim recima, novije serije x2xx nemaju taj takozvani cok.
 
Znaci ne dirati bosh pumpu, ja sve mislio da je to za izuzetne situacije a da mora paliti dobro kao sa njim ( na dva tri pet okretaja). Znaci da je sve u redu I da ne diram mecku

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
tz7Sn0h
tz7Sn0h
Jos malo i zamenjena hauba i ide polako u zamenu za veci :osmeh:
2pr78gg.jpg
[/IMG]
kcklzq.jpg
[/IMG]
 
Meni bi trebao samo nosac farova sa lampama i plastika iz prednjeg dela....
plastika mi izlomljena a za nosac ce se dogovorimo cim zavrsim poslove:cao:

- - - - - - - - - -

Bas o tome i ja razmisljam. Ova mi se uopste ne svidja.
O ukusima ne vredi raspravljati,rece pas i polize muda svoja :osmeh:

- - - - - - - - - -

Di ima da se kupi ta hauba?kako se otvara,i posto je?Moze i na pp
Haubu sam narucio iz Novog Sada ima oglas u polovni automobili,otvara se spreda na gore.32000 din komplet sa nosacima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh