Zetor

Ma me I zbog prskanja I razbacivanja vestaka po zitu. Da sto manje gazim....
13,6 28 bi bile idealne.....

- - - - - - - - - -

Ma me I zbog prskanja I razbacivanja vestaka po zitu. Da sto manje gazim....
13,6 28 bi bile idealne.....
 
28 cola je definitivno premalo, ja ima 12.4-32, bez brige mogu 34 cola, možda čak i 36...

U međuvremenu sam prodao svoj 6211, i kupio... Skoro istu stvar-

Tražio sam noviji model Zetora bez prednjeg pogona, ali nisam našao ništa pametno, a traktor mi treba...
 
Kod zetora 5211 rucica za ukljucivanje kardana se skroz olabavila i pala dole, zna li neko sta se desilo i kako se ovo sanira?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Da se nijo popustio utvrdjivac taj sraf,sto priteze ispod ima opruga. Ima li stift da nije on ispo.
 
Zna li ko sta o ovom traktoru? Iz izbista kod vrsca je i navodno prvi vlasnik. Ma da vidim da lik ima jos oglase beraca i jednog torpeda pa mi je sumnjiv
795c08c2b43d7998f1077d2546056c09.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nisam siguran da dobro vidim ali rekao bih da je nova tablica. Ako je jedini vlasnik trebalo bi da ima staru. A sa druge strane, oni koji imaju staru tablicu nije nužno da nisu prodavani i kasnije, moguće da nije preveden. Verovatno je ovo trgovac ali ne mora da znaci da je traktor los.
Ima par komada u komšiluku, Male Pijace a ima i u Kanjizi.
 
Poslednja izmena:
Prvo to gledaš. I normalno u kakvom je stanju, ne traktor koji kupuješ već sve ostalo. Tek onda gledaš i traktor. Bar bi tako trebalo.
 
Mozda je logicno vecini ali meni ne, jer mi nista ne registrujemo, pa ni ne obracam paznju na to

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ventilator kabine što sam kupio kod Muhe u Novom se pokvario posle par dana rada. U oranju je prošle godine dobro radio par dana, a prvi dan spremanja na proleće je vrisnuo. To je navodno bio slovački ili poljski deo, ne mogu da se setim. Zvao sam Krokus, imaju original češki, 2 godine garancije i košta 6 400 dinara. Kod Kisačana poljski je 4600 dinara bez garancije, a u Juselu isto poljski je oko 4900 dinara i 6 meseci garancije. Eto ako nekome treba informacija.
 
Nazad
Vrh