Uklanjanje drveta zove

draganNb

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2010
Poruka
755
Lokacija
Novi Becej
Neznam gde da postavim pitanje,nije mu ovde mesto,ali bih molio za pomoc...Da li postoji herbicid kojim bih poprskao drvo Zove kako bi se osusilo?Imam dva drverta u dvoristu i smetaju mi zbog pravljenja hangara,a niko nece da je vadi,posto kazu ljudi da ne valja...Da li ima neko resenje? Hvala
 
Pa postoje totalni herbicidi za unistavanje niskog rastinja mada ce ti svaki total u povecanoj koncentraciji zavrsiti posao.Ali ti ostaje problem osusenih ostataka koje ces morati da uklonis otprilike isto kao i da je ziva:sta:

- - - - - - - - - -

Ja bih ti savetovao da naostis budak kramp i prekrstis se jednom kazes "oce nas" ili tako nesto i opletes po toj zovi resis problem i gotova stvar
 
Neznam gde da postavim pitanje,nije mu ovde mesto,ali bih molio za pomoc...Da li postoji herbicid kojim bih poprskao drvo Zove kako bi se osusilo?Imam dva drverta u dvoristu i smetaju mi zbog pravljenja hangara,a niko nece da je vadi,posto kazu ljudi da ne valja...Da li ima neko resenje? Hvala

Postoji totalni herbicid za drvenaste biljke zove se Garlon. Moze da se prska preko lista, moze da se prska preko panjeva, mogu i panjevi cetkicom da se mazu sa tim sredstvom kako bi sto pre istruleli. Mislim da je oko 700din taj preparat ide na 30l vode.
 
Misliš da ima razlike? Vadio je krampom ili je prskao totalnim herbicidom, u svakom slučaju je uništavaš. Poslušaj kolegu Kicca.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh