Kaiševi - remenje

Pa brate mili,s obzirom da je optibelt u odnosu na proslu godinu poskupeo za 100% ja rekoh da pozovem jednog lika iz BG inace trgovca delovima i on mi rece " imam kaiseve TEMPO cena je 35 eur komad i dobri su" e sad kolko je to dobro treba znati iz iskustva.A meni treba za 2 kombajna.Znas li jesu li oni u celosti prosiveni koncima kao i optibelt ili samo pri vrhu a ostalo guma?
 
Mozes li da prokomentarises cenu za kais dimenzija npr 45x10X1810 koja je 35eur naspram optibelta koji je 11534din ili jos malo pa 100eur?Ima li kod TEMPA odnos cena i kvalitet ili je jeftin pa koliko tera neka tera?
 
Pa sta je tu cudno,ime koje prodaje pa mora i cena biti valjana,a nije vise kao sto je bio....Tempo je dobar i ima normalnu cenu.
 
Pa cudno je sto sam ja kupio u CONING-u prosle godine 2 remena i platio po komadu 6695 i oba su stradala pred kraj sezone a sad je taj isti remen 11534din u istoj firmi.To mi je nepojmljivo iz vise uglova.Prvo kvalitet a onda i cena OPTIBELTA.Korisceni su za dva kombajna,da ne bude zabune.
 
Vojkanvrelo, јеси сигуран да си у Конингу узео баш Оптибелт-ове каише? Да ниси случајно узео Рубенине? Некако ми нереалан скок цене. А и разлика између Рубене и Оптибелта је отприлике у том односу, мислим на разлику у цени. Знам јер и ја тамо узимам каишеве.
 
pošto sam imao prodavnicu u kojoj sam imao preko 1650 dimenzija kaiševa svih proizvođača mogu vam reči da je vrlo malo originala primera radi jugoslavija pod embargom, sava svoje pogone seli u kinu kasnije gudijer kupuje savu ali bez kineskih pogona, jedan srbin kupuje pogone u kini i pod istom oznakom " sava " ali i "borovo " proizvodi i prodaje na našem tržištu kao original jedino remenje koje me je odiševilo je Rofan -Danska
 
Pidikanac, брате мили, користи некад и тачку (.). Биће доста читљивије и разумније. Овако сам морао 2 да прочитам да видим шта је поента.
 
Probao sam razne marke remenja i dok nisam prešao na Roulunds nisam bio miran.Košta ali i vredi.
[h=1][/h]
 
svo ovo remenje ili u glavnom svo što se prodaje po pijacama ali i u radnjama već na dodir se vidi da je u pitanju plastika a ne guma
 
ja sam imao na varijatoru voznje na zmaj 142 slovenacki sava i verovali ili ne na 200 jutara je skroz popuco i voznja je delovala kao mucenje. Sada sam stavio francuski gates pa cemo da vidimo kako ce se pokazati. Kazu ljudi da su kvalitetni e sad videcemo.
 
Ja sam remenje koje sam uzaludno trazio ovde po bosni nasao kod Djukica i sta ces ja se zaputio i nasao covjeka i uzeo remenje,oba remena su varijatorska,jedan je borovo jer drugog nije imo i drugi malo veci je neki poljski nesto sa S...,zaboravio sam kako se zove i poskup u odnosu na ovaj borovski,jest da je duplo veci(150€ i 60€),e sad kakav je kvalitet vidicu.za ovaj borovo kaze da ga jedan koristio 4 godine,.meni kad bi bio sezonu ja sam zadovoljan.
 
Kazner nisi trazio na pravim mestima..:DAko ti nesto zatreba javi se da ti dam broj od coveka ovde u RS blize tebi u Brckom...ima svakavog remenja al u kvalitetu...

Bio sam ja i kod tog u brckom ako mislimo na istog,covjek se zove Mirza(centar lezaj),ima veliki izbor remenja i uglavnom borovski ali djaba kad nije imo,a nije mogo ni poruciti jer kaze borovo ne radi ove mjere sto su mi trebale,za druge proizvodjace bilo upitno da li moze ili ne,tako da sam bio primoran ici u NS i uzeti sta ima,.
 
Nazad
Vrh