Kaiševi - remenje

ako ste u mogućnosti i ako ih ima bolje je uzimati nazubljeno remenje jer se bolje hladi i remen i remenica
 
http://www.euroauto.rs/ Mesto gde se prodaju GATES remeni, jedni od najboljih, tu sam uzimao kaiseve za 539 i m34 , iskljucivo nazubljene, ne znam da li drze i za kombajne..

U zadnje vreme dolazi dosta optibelta iz kine, ne znam kakav im je kvalitet..............
 
Procitao sam ove 4 strane i opet jedni tvrdite original,drugi kopija.Jel neko kupuje remenje optibelt,gates za klas kombajne?Jedan mi se kais upalio pa bi trebao da ga promenim.Kupio sam letos original ali se sprzio u remenici.Dali postoji adekvatna zamena originalnog remena ili da se drzim originala i dalje.
 
Nije ti problem do kaisa (remena) vec do remenice. Kunezi obicno ili se istegle, olabave i na kraju puknu, ali se svako ne raspadnu originalni kaisi ako su pravilno namontirani.
Preferiram da kupujem iskljucivo remenje koje ima ime, dok kineze zaobilazim u sirokom luku. Ne daj Boze neke havarije ili zastoja u radu, pa onda izracunajte koliko kosta jedan kineski remen.
 
I konacno stigao je.
20x1.jpg
[/URL]

fh9e.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Pozdrav, interesuje me gde mogu da nabavim kaiseve za New Holland 8070? Unapred hvala!
 
vase misljenje i iskustvo sa kaisevima RUBENA iz ceske,kupio sam kais te marke pa me interesuje kako se pokazao,takodje bih pitao kakvi su kaisevi marke BOROVO,hvala svima
 
Možda je malo offtopic, ali ne nađoh drugu temu o remenju.

Gdje se mogu naći podaci koliku snagu može prenijeti klinasti remen određene dimenzije? Od čega sve zavisi, ima li neka jednostavnija formula koja to približno određuje ili još bolje tabela/grafik?
 
Pozdrav, interesuje me gde mogu da nabavim kaiseve za New Holland 8070? Unapred hvala!


Zovi Coning Novi Sad.Imaju sve sto treba u vise kvaliteta.Jos nisam nasao povoljnije od njih.
 
Sa Sanok remenjem koje ima žuti natpis imam pozitivna iskustva.Takođe i sa Vektor remenjem jer su oduvali Rofan koji je 4 puta skuplji.
 
Kakvi su Tempo kaisevi? Uzeo sam za pogon vrsalice i varijatorske za Zmaj 142.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Neko je spomenuo "Optibelt iz Kine" , za istocno evropsko trziste Optibelt pravi u Rumuniji ili koje ne rade su iz UK , do nedavno ovdje se prodavalo samo iz UK , htjeli su da kupe remenjaru Borovo ali nisu htjeli da "podmazu" pa sad prave u Rumuniji. Ovo iz Kine je nesto kao Goodyear remenje koje se prodaje u Srbiji koje ni vidjelo nije Goodyear (prelejepili nalepnicu a predhodno osmirglan originalni proizvodjac) ali zato je jeftinije od originala :haha:.
 
tempa izvlaci sto je nazubljen.. za te novce odlican.

- - - - - - - - - -

takodje i borovo ko nema velike zahteve i borovo odradjuje posao...

- - - - - - - - - -

Procitao sam ove 4 strane i opet jedni tvrdite original,drugi kopija.Jel neko kupuje remenje optibelt,gates za klas kombajne?Jedan mi se kais upalio pa bi trebao da ga promenim.Kupio sam letos original ali se sprzio u remenici.Dali postoji adekvatna zamena originalnog remena ili da se drzim originala i dalje.

kod klassa treba obratiti paznju na ugao klina jer imaju drugaciji ugao pa ako nije takav onda se spali za cas.
 
Nazad
Vrh