Dokumentacija

lisnik

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Feb 2010
Poruka
1.126
Lokacija
Bosanska Krupa
Na forumima se desava zloupotreba i raznorazne manipulacije sa prirucnicima.Ljudi skidaju dokumente sa foruma(dzaba) pa iste kasnije prodaju i slicno. Zato sam odlucio da link (adresu) za skidanje prirucnika moze dobiti bilo koji clan ovog foruma na privatnu poruku. Znaci ako neko zeli bilo koji od dokumenata neka slobodno posalje poruku i dobice link za skidanje.Sve dokumente koje ja imam u posjedu postavicu u ovoj temi.Mislim da bi i ostali clanovi trebali u ovoj temi na isti nacin da djele dokumente.Znaci samo ime dokumenta ,a link (adresa) na privatnu poruku.
NAPOMENA:Dokumenti su besplatni .Ako Admini smatraju da se na ovaj nacin nemoze djeliti dokumentacija neka brisu temu.

Za pocetak od mene evo par prirucnika o Presama (balirkama)::

Prirucnik za rukovanje i odrzavanje presa GALLIGNANI -SOMECA M11
Prirucnik za rukovanje i odrzavanje presa GALLIGNANI -SOMECA 3500-4500-6500
Katalog dijelova GALLIGNANI -SOMECA 4500

Linkovi ko zeli na PP..
 
Lisnik, na isti način možeš da dijeliš i linkove sa moje Mega kolekcije, ako se tebi neko javi prvom. Kad otvoris stranicu gore u desnom uglu imaš pretragu, za tren nadjes ono što ti treba.
 
Ok. Radicemo na ovaj nacin i trebali bi svi biti zadovoljni.

Evo jos nesto novo.

Katalog dijelova za traktor /Valpadana-4rm330

Katalog dijelova za traktor Valpadana-4rm180-260 i za 4rm260
 
Lisnik ili zombie-666
Molim Vas za pomoc oko nabavke uputsva za koriscenje i odrzavanje kombajna John Deere 935 koji sam nedavno kupio.Poljoprivredom se bavim tek godinu dana i nemam iskustva u radu sa poljoprivrednom mehanizacijom.Uspeo sam da nadjem nesto ali na francuskom kojim se ne koristim.Ako nemate na nekom od JUGO jezika moze i Nemacki ili Engleski.Kupio sam i traktor Torpedo 4806 proizvoden 1989 sa 850rc.Traktor je kao nov ali i za njega nemam nikakvo uputstvo.Znam da sam bezobrazan i da dosta trazim ali ako imate nesto za izradu adaptacije zitnog hedera za zetvu suncokreta mnogo bi mi znacilo.Izvinjavam se sto trazim tako puno ali muka me naterala jer je zetva na pragu a ja nisam spreman.Pozdrav i hvala.
 
Lisnik ili zombie-666
Molim Vas za pomoc oko nabavke uputsva za koriscenje i odrzavanje kombajna John Deere 935 koji sam nedavno kupio.Poljoprivredom se bavim tek godinu dana i nemam iskustva u radu sa poljoprivrednom mehanizacijom.Uspeo sam da nadjem nesto ali na francuskom kojim se ne koristim.Ako nemate na nekom od JUGO jezika moze i Nemacki ili Engleski.Kupio sam i traktor Torpedo 4806 proizvoden 1989 sa 850rc.Traktor je kao nov ali i za njega nemam nikakvo uputstvo.Znam da sam bezobrazan i da dosta trazim ali ako imate nesto za izradu adaptacije zitnog hedera za zetvu suncokreta mnogo bi mi znacilo.Izvinjavam se sto trazim tako puno ali muka me naterala jer je zetva na pragu a ja nisam spreman.Pozdrav i hvala.


Link i objasnjenje poslano na PP.

- - - - - - - - - -

Imate li uputstvo za welger ap 61

Ja nemam zasad.
 
Da li možda posedujete uputstvo za upotrebu balirke Welger AP 52?
Katalog rezervnih delova imam, ali bi mi poprilično koristilo i uputstvo
Unapred zahvalan
 
KOga zanima imaju i katalozi dijelova za ove tipove traktora DEUTZ
4005 5005 6005 8005 9005 2505
4505 4006 5206 5506 6006 6206
7006 7506 9006 10006

 
Nazad
Vrh