Dokumentacija

Ja sam cuo da su Kejs traktori dobri radnici i mali potrosaci,al da bas tako donose ::novac:: gazdi da olako odresi kesu za 250$ to nisam vidjao,osim kad muka natera. :osmeh:
 
Kazu da je puno samo kad biju ali 250$ je mnooogo... Piratski sajtovi skinu film pre premijere u bioskopu a da za traktor star 20 godina moras da platis dvd sa upustvom tolike pare stvarno nije realno.
 
Јел то много новаца?
Galicije druze da je puno jeste,da vredi vredi...da te pitam,imas li ti radionicu opremljenu da vrsis apsulutno sve popravke na tvom kejsu,ako imas vredi...ako mislis da ga popravljas u nekoj supi gde i nemas mogucnost npr da uradis sam menjac onda si bacio pare.
 
Зомби:
Да ли у том приручнику који и ја имам постоје електро шеме?
Да ли у том приручнику постоји детаљно описани проблеми са повершифт мењачем и шта све могу бити изазивачи истог или је само дато укратким цртама? приемра ради ако трепти 3 пута лампица обрати пажњу на то и то? А при томе нигде не пише да тај исти квар може изазавати још 10 ствари. Е овде све то лепо пише.
Да ли у том приручнику пише шта све моће бити узрочник на рад електро вентила на том повершифту или пак на реверзеру? (Не не пише већ пише да ако на њему нема отпора од 8 ома молимо да га замените јер је не исправан)


Да отварам сервис за кејс тракторе и планирам да дерем будале за ситнице.....

- - - - - - - - - -

А сад одо на једно месец дана да одморим од свега овога..Ај уздравље...
 
Zombi ja sam platio 20 dolara za mtz1221 i vjerovao ili ne taj tajming i ostalo imas i u ostalim papirima koje mozes besplatno da skinesa sa neta za taj mtz ali se sa tim zavrsava. Tako da nije bas mjerodavna strana prirucnika za neki dokaz.

Ja sam potrosio dosta vremena na netu da skinem taj radionicki prirucnik ali nista korisno nisam nasao, imam log na poznatom ruskom sajtu za to ali nista(ucio ruski nekad u skoli). Vjeruj da mi se isplatio samo na saniranju curenja na mono bloku jer mi nikad ne bi palo na pamet da ovi sto su projektovali to nisu bas isli nekom logikom.

Da ispravim zadnju recenicu, radionicki treba da ima osim motora i ostale sklopove , hidraulika, diferencijali, reduktori, mjenjac itd. Ako to imas zombi onda je kolega djabe dao novac za prirucnik.

P.S.
Vidim da ovdje jako puno clanova foruma voli "sto je komsiji crkla krava", a cekamo odgovor zombija.
 
Poslednja izmena:
Potrebno radioničko/servisno upustvo za traktor Massey Ferguson 2720,ukoliko neko ima da pošalje bio bih mu zahvalan.
 
Pozdrav clanovima. Da li neko ima uputstvo ili katalog za samohodni berac kukuruza u klipu zmaj 241?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh