Slobodna diskusija o traktorima

I strani imaju mane i zahtevaju odrzavanje, isto kao i rus filteri ulje itd. Ali najveca prednost na rusa je kad se nesto pokvari zvrc telefonom i eto delova a ta stran traktore ni google ponekad ne pomaze, a cene delova su tek...

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
M je onaj sto ima plocu kod kačenja sa puno rupa ima kao male toplinke sa stelovanje prve brazde jaci i ozbiljniji plug od L serije
 
M je onaj sto ima plocu kod kačenja sa puno rupa ima kao male toplinke sa stelovanje prve brazde jaci i ozbiljniji plug od L serije
Sad znam bili su u firmi takvi pucale piramide svakodnevno
Ogromna ploca na piramidi I mnostvo rupa, mozes da dizes I spustas piramidu u odnosu na plug

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
M je klirensa 78cm, L je 68, M razmak između glava 102cm L je 95cm,M ima mogućnost zahvata na 36,40,44,48 L 30,35,40
 
Ja koliko znam to je oznaka za jačinu pluga da kažem grede pluga...
L - light
M - medium
XM - extra medium
MS - medium strong
XMS - extra medium strong
S - strong
XS - extra strong

Ovo bi trebalo da su oznake od najslabijeg do najjačeg...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi da li bi valjalo da se sipa antifriz za parno grejanje koj je koriscen tj ne koriscen vec samo stajao sistemu u traktor?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Добио сам око 60л па реко ако могу ту да га искористим. А највише сам хтео да га сипам у мф6160 ал ме страх да не оштетим пумпу

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Molim vas za preporuku, koji traktor kupiti kao zamena za zetor 3511 i ursus c360. dakle 40 do 50 ks, za lakse poslove (spartanje, prskanje, sejanje...). nov do 20 000 e?
 
Nazad
Vrh