Slobodna diskusija o traktorima

pa kako nebi imala!! Kad vozis po ulici sa otvorenim vratima imas vece sanse da pokupis nekog ili nesto usput :haha: :haha: :haha:
pa ne znam stvarno mozda je malo lakse iskociti napolje,jbg sve je stvar navike
 
Sta su Utility traktori sto ih svi proizvodjaci traktora ( strani ) reklamiraju na svojim sajtovima i kakvi su ti traktori u brazdi? Ili sluze samo za rad sa utovarivacom i lake poljske radove ?
 
Jonny*89

Najveci obrtni momenat po meni , i mozda najmanja potrosnja na 2000 . Nedimi jer mu turbina da dosta vazduha za sagorevanje itd
 
vedran R.srpska je napisao(la):
pa za 577,ne znam,za pet konjskih snaga da dam 6000eura nego za 565,tako stoji razlika u R.SRPSKOJ

Ali puno znači i 565 ne može se uporediti sa 577 veruj mi.Kao da je jači 15ks
 
NA vjeruj da tacno neznam ali kada sam cito o IMT-u,cini mi se da sam procitao da 577 ima 70ks.
a kod nas stoji imt 565 36000km ili 18400eura,a 577 47000km ili 24100eura to ti dodje razlika 5700eura mnogo brate
 
da 577 ima 70ks,al vidi realno ima veci motor,vecu masu... sto mu doprinosi da rasterecenije radi a i moze vise snage da izvuce
pogledaj mityoo ima ursuza od 80ks i vuce plug 5*10,a rus ne moze iako je iste konjaze jer je laksi za tonu-dve pa proklikava,tako i ovo dosta je jaci 577 od 560-565
 
Šta pišeš to Branko lakši tonu dve pa preklizava :haha: :haha: :haha: :haha:.Pa preklizavao bih jedino da zakači tog ursusa zajedno sa plugom i da ga vuče po oranju.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Šta pišeš to Branko lakši tonu dve pa preklizava :haha: :haha: :haha: :haha:.Pa preklizavao bih jedino da zakači tog ursusa zajedno sa plugom i da ga vuče po oranju.
odakle ovaj post ispade :sta:

Bećarina pusta je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
taj 577 bi trebao imati veci motor(s46 ako se ne varam) a 565 ima dm34/t,5 brzina,spoljnju hidrauliku...

Mala korekcija, nije S46 već S44.
kao sto rekoh ako se ne varam,hvala na korekciji :ppozdrav:
 
Sada kupovati nov IMT je prava glupost. Kvalitet vise nije na nivou kao sto je bio, a cene su im astronomske. Kupi ti burazeru nov MTZ 820 i da te bog vidi. Za priblizno iste novce imas traktor snage 60 KW(82 KS), menjac 18/4, 3 x 2 izvoda spoljne hidraulike, masu preko 4 tone, bolje sediste....
 
Nazad
Vrh