Slobodna diskusija o traktorima

Na kom forumu si ovo iskopao?Vodka,kaviar i ratne mašine. :haha: Sve ostalo im je loše,veoma loše.
 
Juce bili malo u razgledanje. Drugar hteo da kupi novog rusa, pa igrom slucaja probao polovnog Massey-a, pa se predomislio.
img20150523095457.jpg
img20150523122805.jpg

Tako da sada trazimo Massey - a.
 
Ne znam za rusa, al' ovi massey_i, svi koje znam su imali problem sa mjenjacem, a poneki zbog izradjenosti i s motorom (citaj krknuli motori u cabar odmah posto su izbrojane pare). Rekao bih ' ni ljepseg traktora, ni osjetljivijeg mjenjaca'.
 
Ja mislim da generalno svi polovni zapadnjaci što dođu kodnas su na izdisaju,a rusa često vidiš pored puta da opravljaju dok se nov vozi kući.:ppozdrav:
 
Rus tesko dranje i ja posedujem ista govna samo stara ali ide i kad kupis polovnog osposobis za sitne pare (relativno) a polovne masine macka u dzaku nevidi se unutra kakav je i neka radi par godina pa rikne velike su pare u igri ali ako si gazda sa bar 100 ha onda je po meni i to podnosljivo jer zdravlje je u pitanju kicma pa onda jetra
 
razmisljam o kupovini polovnog traktora dzon dira 6900 ili cejsa MX 120 interesuje me necija iskustva i koji je bolji,posto su cene slicne?
 
Dzordin zasigurno. To su strasni traktori, te sereji uopste. 6400 je njihov traktor koji se najvise proizvodio u istoriji JD i eno ga ponosno se vrti ispred fabrike u Manhajnu.
 
Ne znam za rusa, al' ovi massey_i, svi koje znam su imali problem sa mjenjacem, a poneki zbog izradjenosti i s motorom (citaj krknuli motori u cabar odmah posto su izbrojane pare). Rekao bih ' ni ljepseg traktora, ni osjetljivijeg mjenjaca'.
Upravo to je razlog sto sam rekao da gresi jer kod nas postoji primer gde je masej slican ovom sa slike prodat zbog stalnih kvarova, zamenio ga je novi rus. Nije u pitanju nikakva ljubav prema rusima vec pitanje sta je bolje staro ili novo.
 
Nazad
Vrh