Slobodna diskusija o traktorima

Citiram samog sebe:
Snaga je konstanta koja se ne menja ! Menja se obrtni moment !
Član zombie_666 je dao odgovor u prethodnom postu, citiram:
Tu vidimo kako se mijenjaju broj obrtaja i obrtni moment a snaga se pri tome ne mijenja.

Dakle, šta je nagrada jer neko spominjao nagradno pitanje???:osmeh: Hoću svoj deo, neću da me prevarite :haha:
 
Mislio sam da ne dodajem u ovoj diskusiji ništa ali moram jer me je podsetila na jedan događaj iz komšiluka pre 20-tak god.
tj. ne samo ova diskusija nego i mnoge slične...
-Kaže baba unuku da obuje čorape,ozebće mu noge
a on će na to- Ne kaže se baba čorape već čarape
Baba ga pita-Jesi li ti mene razumeo šta sam htela da ti kažem
Jesam-odgovori unuk
Onda nemoj da jedeš g....-ljutito obrusi mu baba
Živeli :ppozdrav:
 
Da li nek ima ideju gde da postavim trougao za obelezavanje sporih vozila na traktoru, znajuci da treba na sredini vozila, jedino mi preostaje zadnje staklo??? Na levom blatobranu nije dozvoljeno???
dysyzb.jpg
 
Napravi nosač i postavi na levi blatobran,mislim da ce tu najmanje smetati .Bar sam ja tako uradio
 
Kako nije,tablu od četvrt kvadrata da stavim na 539 i to još na sredinu...
Kroz naseljeno mesto ograničenje 50km/h a traktori idu u proseku 30,neki i 40 i sad treba ga posebno obeležiti da je spora mašina
Valjda svako ko ima voz. dozvolu zna da je traktor spora mašina...
Na prikolicu treba,ona zaklanja traktor i nije zgoreg obeležiti je još s nečim
 
ja kad vozim magistralom sabac-loznica i kad usput naletim na saobracajnu patrolu samo mi pokazuju da se sklonim u stranu kao da je traktorima zsbranjeno kroz srbiju da se vozi ili cu uskoro morati na trotoar da se preusmerim...
 
Nisam baš najpažljivije pratio na času.Da li je to izašao neki nov zakon.Koja tabla treba da se okači.
 
Nazad
Vrh