Slobodna diskusija o traktorima

Od jednog cuvenog indjijskog doktora tata zavrsiou bolnici gde su mu zbog dijabetesa amputirali jednu nogu..kad su posetu dosli doktor i njegov brat dok su ulazili u sobu zmurili svako na po jedno oko..kao jos malo smo progledali,necesjos dugo,na cega se jadan covek em bez noge poceo smejati i plakatiu isto vreme..al dobar su fazon napravili..

- - - - - - - - - -

Ima u indjiji jedan dodge ram sa tim cumminsom...ajme majko kakva zivotinja..
 
Da li u okolini Zrenjanina ima neko ko otvara i cisti hladnjake ?

Ne mogu nikako da isperem hladnjak , dobrano je zapusen, sipao sam raznorazne specije i kiseline koje su se ranije spominjale da pomazu, al kod mene jok..
 
7d3e62212f5883f041630fad842ec4a8.jpg

Kada skinem plocicu , kako se vadi ovaj prsten sa navojom a da se ne osteti navoj ?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Cini mi se dasamo uhvatis za vreteno i sve izvuces van....prije toga ispusti ulje il natjeraj traktor na kakvu brinu
 
Zdravo.

Tražio sam temu o traktorskim gumama, ali nisam mogao naći, pa ću ovdje postaviti pitanje.
Trebam stavljati nove gume na traktor, pa su mi ponudili 2 vrste, Mitas i Cultor. Koje odabrati?
Nešto mi se Mitas više sviđa, ali me zanimaju i Vaša mišljenja.

Hvala, LP
 
Zdravo.

Tražio sam temu o traktorskim gumama, ali nisam mogao naći, pa ću ovdje postaviti pitanje.
Trebam stavljati nove gume na traktor, pa su mi ponudili 2 vrste, Mitas i Cultor. Koje odabrati?
Nešto mi se Mitas više sviđa, ali me zanimaju i Vaša mišljenja.

Hvala, LP
U temi na 270 strani je neko postavio isto pitanje .

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Stavis u onu metalnu zastitu kardanskog izvoda neki metalni predmet, recimo veliku maticu, toliko siroku da kapa ipak moze da se uvrne u navoj bar jedan krug. I onda samo zavrces kapu, matica ce oduprijeti o kardanski izvod, i to se sve ponasa kao radapciger pa je kuciste semeringa za cas napolju.
 
Nazad
Vrh