Slobodna diskusija o traktorima

Nikakve to veze nema sto ti kupis,radis pa posle par mesec stavis u oglase.tvoj traktor tvoja stvar sta ces sa njim.I nisi nikoga uhvatio za rukav i primorao da kupi od tebe,na kupcu je da pogleda robu i vidi uklapa li se u cenu.Meni licno samo nikad nece biti jasno da ti pored Zetora hoces da se usrecis u 577 i r65,menjati Zetora za ova dva navedena traktora mu nikako nije logicno ali nema veze,to je samo moje misljenje.
 
Napisi kad vec znas, da znaju ljudi.Kvacilo, pedale kocnice i kvacila, pumpe bez dugmeta, zadnje staklo kabine, i hauba ravna.

Nisam znao sve razlike, al da dopunim, ovi 62 su mladji i brzi koliko ja znam.

- - - - - - - - - -

Traktor je nešto mnogo više od kabine,kabina je bravarija

Zetorova mana je ta potrosnja kao sto smo vec razjasnili, e sad ko se vozio u ovim x2xx serijama i mladjim ne moze da se odvoji od te kabine bez obzira sto trosi vise od konkurencije.
 
Nikakve to veze nema sto ti kupis,radis pa posle par mesec stavis u oglase.tvoj traktor tvoja stvar sta ces sa njim.I nisi nikoga uhvatio za rukav i primorao da kupi od tebe,na kupcu je da pogleda robu i vidi uklapa li se u cenu.Meni licno samo nikad nece biti jasno da ti pored Zetora hoces da se usrecis u 577 i r65,menjati Zetora za ova dva navedena traktora mu nikako nije logicno ali nema veze,to je samo moje misljenje.

Pa sad cu da kazem zasto.
Zetor je po meni dobar za berac, zbog izbora brzina.
Za spremac mi se ne svidja, zato sto je sa 4 prebrz, a trecom spor. Za oranje 577, moze da vuce 3x30, a Zetor ne bas, mada cu probati. I sa 577 mogu da vucem vucnu tanjiracu ako se Deutz nekada nedaj boze pokvari. A Rakovicu volim, pa kada bi uzeo neku Rakovicu, prodao bih 539, posto mi je malen, za prskalicu od 600l, zitnu sa 23 diska, trnutno radi 539 sa njima, ali nije to to. a rakovica bi dosla na njegovo mesto, I mnogo lakse zavrsavala poslove sa tom sejalicom I prskalicom. I opet bi kupio 577. Pa bi onda imao, Rakovicu, 577, I Deutz-a od 100ks. Onda bi sa Deutz-om tanjirao i spremao. 577 bi orao, vukao berac, prskao, vukao valjak. A rakovica bi sejala, spartala, bacala djubrivo.
Ajde kazite zar nije dobar plan? :)
 
Poslednja izmena:
Ti najbolje znas sta je dobro za tebe..
Samo bih te ispravio oko poredjenja u oranju,poredis zetor 6011 i imt 577,uzmi zetora 7711 pa onda uporedi,ovog zetora kojeg ti poredis je dosta slabiji od 577.
 
A ti pa sve znas. Vozio si I 577 I Zetora?
Na 577, se sa 500e, moze odvojiti komletna kabina, I bice tisi od Zetora.
A na zetoru nikad hidraulika ne moze da bude kao na 577.:)
Pričam za zetora i rakovicu.A ti pošto si sav nadrndan radi kako hoćeš i šta hoćeš,veća sam ja budala od tebe sto komentarisem uopšte...

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
@ Dzogi_89 to si potpuno upravu, ali je Zetor 7711 deset hiljade. Da je jeftiniji, kupio bih mozda njega.
@bi zeleni Nisi dobro razumeo. Rakovica bi radila poslove sto sada radi 539, a ono sto sada radi Zetor, radio bi 577.
 
Nazad
Vrh