Slobodna diskusija o traktorima

Naravno da jeste. Ali meni treba malo jaci, zbog pluga 3x30. A zetor 7711 je skup.:)
Ide Zetor, Torpedo, Ursus, pa tek ond a IMT.:)
TI si stvarno smesan covek...
Drugo cistokrvni si svercer i to nije nikakva sramota reci,nego ovako zavlacis ljude non stop pitanjima o milion raznih masina,i kontas da te niko nije provalio,il stvarno ne znas vise da izaberes masinu koja ti treba..Zetora kupis pre 2 meseca sad ga prodajes jer kao sad ti malen a pre 2 meseca nije,pa ga menjas za rakovicu koju si imao pa zamenio za dajca koji ti posle nije valjao jer je veliki,pa trazis sad imt te snage koji je "gori" od zetora da ti zameni fergu sa sejacicom...Daj bre,ko je ovde lud A usput si vec imao ISTU takvu sedmicu samo dv pa si je prodao odmah cim si kupio...
Nikakva sramota nije biti preprodavac al ti udavi,a rangiranje o kvalitetu masina ostavi onom ko je odradio duze od 15 rh sa njima..
 
Bravo. Prosipas neku pamet, a nisi video na kraju poruke, smesak. To rangiranje je bila sala za Montoyu, posto voli Imt-a. A to da li sam ja svercer ili nisam nije tvoja briga. Ja sebe ne smaram za svercera, jeste da sam na nekim masinama zaradio. Ali kupujem masine za sebe. A menajm ih zato sto volim, i zato sto trazim nesto sto mi odgovara. Sad hocu da kupim 577, zato sto mi se vise svidja hidraulika nego na Zetoru, I malo je jaci. Ako te jos nesto zanima, pitaj.
I da kad si vec spomenuo 15 rh. 577dv, je kod mene odradio oko 200sati, ugario sam tada sa njim, jedno 40ha, pa to spremio na jesen I posejao psenicu, dajc sto sam prodao oko 450sati. Rakovice su zajedno odradila kod mene preko 550-600 sati. A I zetor je do sada napravio nekih 80 sati. Zato sto je pripomagao u oranju.
A sto se tice sverca, vise sam prodao kombajna, nego traktora. Nego sto o time nisam pisao na forumu. Nemam ja druze moj sta da krijem, ako to mislis.
 
Bravo. Prosipas neku pamet, a nisi video na kraju poruke, smesak. To rangiranje je bila sala za Montoyu, posto voli Imt-a. A to da li sam ja svercer ili nisam nije tvoja briga. Ja sebe ne smaram za svercera, jeste da sam na nekim masinama zaradio. Ali kupujem masine za sebe. A menajm ih zato sto volim, i zato sto trazim nesto sto mi odgovara. Sad hocu da kupim 577, zato sto mi se vise svidja hidraulika nego na Zetoru, I malo je jaci. Ako te jos nesto zanima, pitaj.
I da kad si vec spomenuo 15 rh. 577dv, je kod mene odradio oko 200sati, ugario sam tada sa njim, jedno 40ha, pa to spremio na jesen I posejao psenicu, dajc sto sam prodao oko 450sati. Rakovice su zajedno odradila kod mene preko 550-600 sati. A I zetor je do sada napravio nekih 80 sati. Zato sto je pripomagao u oranju.
A sto se tice sverca, vise sam prodao kombajna, nego traktora. Nego sto o time nisam pisao na forumu. Nemam ja druze moj sta da krijem, ako to mislis.
koliko se sjecam da si piso za zetora da puno trosi i da je to razlog prodaje, a ne hidraulika. a bas u to vrijeme se pisalo o potrosnji zetora i njegovog hidraulika.
 
koliko se sjecam da si piso za zetora da puno trosi i da je to razlog prodaje, a ne hidraulika. a bas u to vrijeme se pisalo o potrosnji zetora i njegovog hidraulika.
Pisao sam i ja tada, da mi cupka hidraulika kada nosim orudje.
Realno ne svidja mi se ni jedno ni drugo. Jednostavno taj traktor nije kakav sam mislio. Ni 577, ne verujem da bi trosio manje, ali mu je bolja hidraulika, ali I sa Zetorom mogu da orem bez tocka. Jednostavno mi se Zetor ne svidja I to je to.
 
Retki su ljudi koji bi Zetora menjali za IMT. Ne kazem da je IMT los vec ko je jednom usao u Zetorovu kabinu on ga nikada ne bi prodao. Zanimljiva je cinjenica da i kada kupis traktor za 4600e a prodajes ga za 6300e nisi prekupac.
 
Zasto bi bio nakupac, ako sam ga kupio povoljno. Ja ga necu dati ispod 6000 zato sto toliko vredi. I ne pada mi napamet da njega prodam za 5, a kupim 577 za 6. To sto sam ga ja kupio za te pare je moja sposobnost. I u taj se traktor I ulozilo, evo sada mu se radi komletan trap, pa prevoz do kuce. VI ste svi izracunali da cu da zaraditi 1000e, pa onda nesto prebacujete. A neznate da sam kupio akumulator, ulozio u trap, farbanje kabine. Instalacija nije bila komletna, prevoz do kuce, ruke majstora sto radi trap, farbaju kabinu, povrsine instalacija. Ajde stavite na papir sve, pametnjakovici.
Ja da sam planirao da ga prodam, kada sam ga kupio, ne bih napisao cenu na forumu. Tako da razmislite malo.
 
Slazem se sa putinom, mislim da nije u redu da se ovde ljudi trude da ti objasne svaki traktor posebno, prednosti i mane, da bi ga ti prodao posle mesec dana, i to koji vec po redu.
 
Ja ne znam gde sam ja sada pitao za prednosti I mane IMT 577, koga hocu sada da kupim? Samo sam stavio temu da menajm Zetora za 577. A vi ste se svi okomili na mene. Ja sa mojim traktorom mogu da radim sta hocu. Mogu da ih menjam, prodajem,poklanjam. I isto da li sam preprodavac ili ne, ne znam sta vas interesuje. Ja Zetora nisam kupio za preprodaju, nego mi se traktor ne svidja I tacka.
I da konacno razjasnim situaciju, bavio bih se trgovinom masina da sam blize nekom kraju gde se radi vise zemlje. Ili u centralnoj Srbiji. Ovako mi se ne isplati zato sto me prevoz ubija. A I ko kod hoce da dodje da kupi neki traktor, ja sam mu daleko. Pozdrav za sve, i mislim da imate preca posla nego da brinete da li sam ja trgovac ili ne.
 
Manjevic i da jeste preprodavac to nikog ne bi trebalo da zanima. Vazno je da on nikog ne prevari kad prodaje traktor, da sakrije neku manu itd. Ja nemam nista protiv da preprodavac ili bilo ko zaradi na toj masini samo da ja znam da ja kupujem nesto ispravno, i sam sam promenio nekoliko traktora u ove dve tri godine i na svakom sam zaradio, pa sta, menjao sam dok nisam naisao na ove koji mi trenutno odgovaraju, torpedo i kinez.
 
Manjevic i da jeste preprodavac to nikog ne bi trebalo da zanima. Vazno je da on nikog ne prevari kad prodaje traktor, da sakrije neku manu itd. Ja nemam nista protiv da preprodavac ili bilo ko zaradi na toj masini samo da ja znam da ja kupujem nesto ispravno, i sam sam promenio nekoliko traktora u ove dve tri godine i na svakom sam zaradio, pa sta, menjao sam dok nisam naisao na ove koji mi trenutno odgovaraju, torpedo i kinez.


Dobro je dok je pošten i neiskvaren a kad počne da brlja završiće u ovoj temi kao neki ::sramota::::lose:: http://poljoinfo.com/showthread.php...hanizacije(prevare-navlakuše-i-ostalo)/page13
 
Pa ne bih rekao da je takav, ipak ne uzima traktor danas a sutra je vec na prodaji, odradi sa njim, vidi je li to to, ako ne odgovara ide dalje a ako moze i da se zaradi sto da ne. Ja sta god vidim ispod cene uzmem ako mogu, na tome nikad ne mozes izgubiti. Tako sam uzeo par traktora, samoutovarnu prikolicu i td.
 
Nazad
Vrh