Slobodna diskusija o traktorima

@ Bubu tebi se izgleda guzica navikla na claasa pa sad belarus tandrce:haha: :ppozdrav: ne zameri morao sam napisati.
 
@Boris M

Istina je to, mada, sedam ja i u IMT, nije mi problem. :D Jedina jako bitna stvar je da je sediste dobro jer me zbog mojih sadasnjih 137kg bole ledja ako sediste nije kako treba.

@Stanislav

Za poslednju bol imamo resenje:

 
U planu sam uzimat traktor,posto imam imt539 sad mi treba malo veci i jaci pa razmisljam o imt 577 ili torpedo 75. kakva su vam misljenja za ove traktore?
 
Zanima me vase misljenje u vezi IMT 549 i IMR 47. Koji traktor je po vama bolji? Oni nose isti motor ako ne gresim. Koji je laksi za rad i kvalitetniji. Poslove koje bi obavljali su: Baliranje (JD342), kosenje(Roto kosa 1.65m, dva diska), sejalica 4 reda olt mehanicka, vuca jednoosovinke prikolice, pri nuzdi neke lakse i teze poslove. Posto bih kupio polovan traktor donja granica za godiste neka bude 2005. Takodje traktor bez prednje vuce. I kako se krecu cene polovnih?


imt-549-c4e2.jpg





auv9lk.jpg
 
Vladj ja glasam za imt zbog hidraulike, petostepenog menjača, i lakše se šalta od rakovice, e sada da čujemo i druge forumaše, šta oni kažu.
 
Danas mi je stigao nov Tafe 42 DI :osmeh:
Inenedio sam se da uz njega nisam dobio nikakvu brusuru ili bilo kakvo uputsvo, pa bi zamolio kolege da napisu koju rec o odrzavanju ovog traktora, sta je vazno i nasta treba da se obrati paznja.... Takodje me interesuje koje gorivo da sipam, posto nema Dizela D2... Da li da sipam Evrodizel+aditivi ili ovaj nov kako se zove "Gasno ulje"
Pozdrav iz okoline Pirot....
 
Nazad
Vrh