Slobodna diskusija o traktorima

Da. Kupili smo i mesaonu, sad se sredjuje za upotrebu posto je jedan lezaj od zapekao od kise i treba neke sitnice da se dorade.

sn037l.jpg
 
Ne ti ako hoćeš ja se dobrovoljno prijavljujem za mesto pomoćnika na sklapanju tog imt-a.
Tvoje je samo da me raniš i pojiš samo neznam koliko ti se to isplati :haha:
 
Stoje i Bendzamin i Lada jer se dvoumim da li da ih prodam ili ne. Ladu sam hteo da vozim po njivama ali nisam imao preterane potrebe a za Bendzu sam previse deb'o da bih lako ulazio i izlazio pa sad stoji i ceka moju odluku.
 
Kolege,resio sam da zamenim Belarusa 82-ku za neki strani traktor od 100-110ks pa ako imate neku preporuku ili prodajete vi nesto.Traktor bi bio univerzalan kao i svi ostali koji su kod mene do te konjaze ali najvise zbog djubretare..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Kolege,resio sam da zamenim Belarusa 82-ku za neki strani traktor od 100-110ks pa ako imate neku preporuku ili prodajete vi nesto.Traktor bi bio univerzalan kao i svi ostali koji su kod mene do te konjaze ali najvise zbog djubretare..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
Belarus 1025.3
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi rus dosta sam se taljigao po rusevima.Ne znam da li da idem opet na Agrotrona ili neki Cronik ili NF.A sto se tice novaca tu do 20 plafon.Gledam da ima sto manje palica znaci eletronika..Razmisljam o svemu samo ne Masej...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Ma kakvi rus dosta sam se taljigao po rusevima.Ne znam da li da idem opet na Agrotrona ili neki Cronik ili NF.A sto se tice novaca tu do 20 plafon.Gledam da ima sto manje palica znaci eletronika..Razmisljam o svemu samo ne Masej...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока[/QUOTE

Jel veliki masej na nogama i ore ili je put pod noge?
 
Na nogama je i ore duboko.Dobar je on ali kad ga uporedim sa Dajcom,Dajc je mnogo bolje uradjen a i generalno ne svidjaju mi se manji Maseji...mogao bi i neki Masej ali opet iz serije 8 ali kod nas nisam video ni cuo da se neki prodaje.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Јел само Арме од 110кс имају ЗФ менјаче,на овим мањим су Цараро?
 
Nazad
Vrh