Slobodna diskusija o traktorima

boki

Član
Učlanjen(a)
17 Okt 2008
Poruka
239
Tema namenjena opštim pričama vezanim za traktor i sve ostalo vezano za njih.

Paorpaor jesi ti video odakle je onaj jd iz tvog oglasa??
 
Odg: MTZ Belarus

i ako ga neko kupi ovde kako ce taj traktor doci do ovde? to nije nemacka austrija ili tu negde nego u spaniji. Kupio covek rusa i nema problema sa glupostima.
 
Ne znam da li je ovo moje pitanje za ovu temu ali me intersuje ciji je proizvodjac traktora KUBOTA
 
Nikada nisam imao priliku da uporedim IMT 577 sa Ursuzom 360 (u dobrom stanju) do danas,orali smo za žito u istoj tabli ja sa 577 i plugom 756.30 a on 755.20 znači išao sam 2-3km/h brže od njega sličnu dubinu (da ne zvučim kao J...Y) 577 je dosta nadmoćniji.
 
montoja gde si nasao uporediti ova dva RAZLICITA traktora :haha:
pa vidi ovako 577 ima 70ks a ursus c 360 ima 52ks
to je skoro 20ks razlike pa fala bogu da je imt 577 bolji i jaci od ursusa i da brze ore.

ja sam isto hteo ovde da uporedim ove traktore:

Imt 5136 v.s rus 1221

Zetor 7211 v.s imt 577

Case jx 95 v.s rus 820

Mislim da se NA nece buniti jer ovo je tema za slobodne diskusije o traktorima? :ppozdrav:

pa nek ucinimo ovu temo malo zanimljivom! :ppozdrav:
 
Ma jacu ponoviti po ko zna koji put moje misljenje o belarus traktorima. To nisu losi traktori za te pare i trajace dosta radnih sati,ali to je traktor koliko je i yugo auto. Ide on,ore,drlja,seje,kultivira,prevozi,ali zar i jugom ne mozes u grcku na more. Moze,naravno da da. Samo u mecki stignes bez da te boli glava. Nemoguce je porediti rusa sa bilo kojim traktorom sa zapada. Rus propisa na sve strane,kabina brzo propadne,pa se vlasnik brzo nadje u nezgodnoj situaciji. Otpadnu mu bubrezi,osteti kicmu,glava ga boli,leti nemoz da se ohladi,naguta se prasine. Prema tome moj favorit ispred rusa u svakom slucaju je IMT adekvatne snage.
 
za te pare koliko košta belarus teško je naći ekonomičniji traktor. neko reče ovde na forumu da trenutno 577 sa gramerom košta 22 000E, što je mnogo , mnogo je :haha: :haha: Pogotovo što sam imao 577 nekada kupljen nov, i takav traktor ne bih nikome poželeo, ko da su ga pravili kovači a ne injženjeri :udri:U vezi belorusa ,te dečije bolesti oko curenja ulja , lošijih dihtunga, semeringa i gumica očigledno rusi još nisu rešili(ili mi na ovom tržištu dobijamo lošiju robu :sta:). Ipak u ovakvim uslovima tajkunske poljoprivrede i debelog monopola belorusi jesu najbolje rešenje(u priči o novim traktorima, da se razumemo), bar na neke kraće staze. :cao:
 
paorpaor je napisao(la):
Ma jacu ponoviti po ko zna koji put moje misljenje o belarus traktorima. To nisu losi traktori za te pare i trajace dosta radnih sati,ali to je traktor koliko je i yugo auto. Ide on,ore,drlja,seje,kultivira,prevozi,ali zar i jugom ne mozes u grcku na more. Moze,naravno da da. Samo u mecki stignes bez da te boli glava. Nemoguce je porediti rusa sa bilo kojim traktorom sa zapada. Rus propisa na sve strane,kabina brzo propadne,pa se vlasnik brzo nadje u nezgodnoj situaciji. Otpadnu mu bubrezi,osteti kicmu,glava ga boli,leti nemoz da se ohladi,naguta se prasine. Prema tome moj favorit ispred rusa u svakom slucaju je IMT adekvatne snage.
:DMislim da si u pravu druze, za nas standard i nse poslove IMT, je zakon! Kao sto rece ti, da je samo adekvatne snage! ::svaka cast::
 
MONTOYA je napisao(la):
Nikada nisam imao priliku da uporedim IMT 577 sa Ursuzom 360 (u dobrom stanju) do danas,orali smo za žito u istoj tabli ja sa 577 i plugom 756.30 a on 755.20 znači išao sam 2-3km/h brže od njega sličnu dubinu (da ne zvučim kao J...Y) 577 je dosta nadmoćniji.
doni nemam nista protiv tvog posta al ti zuti karton stoji :cao:

ako MALO bolje procitas montoyin post videces da 577 bez prednje vuce 3*12=36 a ursuz od 52ks vuce 2*10=20cola pa ti vidi malo bolje ili izvuci K ::namigivanje::
 
Ma "ne svirajte" više o rusevima da vas nebi sve zajedno od Casea do Zetora zakačio i da vidite malo unutrašnje organe iz vaših ušminkanih traktorčića. :ppozdrav:
 
:haha: :haha: :haha: :haha: ma popeli su mi se na živce.Ajde dok su hvalili svoje ljepotice sa počupanim obrvama još i ok al sada su počeli već bre da čupaju brkove onima kojima nisu ni za mali prst.
 
Nazad
Vrh