Slobodna diskusija o traktorima

Lakse mi bilo da prodam i ostanem u kabini DX85, koji je bio 2.000e jeftiniji a puno bolji traktor. Ali sam zato napravio gresku sto sam prodao tog DX85.
Ja ne znam za bolje pa ću i na dalje gubiti zdravlje u sedmici
a taj dx nije džaba te cene a koliko se sećam i tvoj si jedva prodao a one sedmice veoma lako
 
Ja ne znam za bolje pa ću i na dalje gubiti zdravlje u sedmici
a taj dx nije džaba te cene a koliko se sećam i tvoj si jedva prodao a one sedmice veoma lako

Nije tacno. Prvi 577 sam prodavao dugo. Jedva sam prodao. I to sam uzeo novac i drva za dve sezone. Drugog sam prodao zato sto sam ga dao dosta povoljno. A imao zadnje gume nove. To su jedino traktori kojih mi nije bilo zao kad sam prodao.
X puta Sam ti rekao da se kod mene masine jedva prodaju, zato sto sam daleko.
Ali ne vredi da ti covek objasnjava, tebi je samo 577 da se brzo proda.
Ako te bas interesuje najbrze sam prodavao Rakovice i 539. Zato sto su bile sa malo radnih sati I Rakovice I 539.
A ti prvo probaj takav DX radi sa njim jedno dva dana. Pa se onda vrati da radis sa 577 I onda napisi sta mislis.
A ovako branis IMT-a a sa nicim drugim nisi radio.
 
Pa rekao sam ti da nisam ništa drugo vozio i da ne znam za bolje
Suviše mi je glupo da platim nešto skupo što mogu sam da napravim ili prepravim ako mašina u osnovi zadovoljava moje potrebe
 
Manjevicu terao si Rakovicu i 539 sedeo kao na wc solji a noge u podrumu.Seo u 577 i sad on ne valja.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Manjevicu terao si Rakovicu i 539 sedeo kao na wc solji a noge u podrumu.Seo u 577 i sad on ne valja.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Rakovica 65 sa sirokom kabinom I hidrovolanom je tisi traktor od 577. Tako da ne pisi nesto dok ne probas kao Montoya. A 539 bez kabine mi u potpunosti odgovara za setvu, spartanje, transport. I naravno nije bucan kao 577.
 
Manjevicu ja koliko se sećam prvi 577 i Dx-A si približno isto platio, s tim što je sedmica bila Dw.


Послато са C1905 уз помоћ Тапатока

@ Pocerina Deutz me je izasao 5.500 kuci, secas se da ste ti I Bugi dovezli. A 577 me je izasao 7.100e kuci.
Dzabe je bio dw kada da trobraznim Leopradom nije isao kao DX. A ista je situacija bila I sa vucnom tanjiracom od 28 diska. A 577 sam stavio u oglase kad ste doterali dog Dx, kako sam probao njega, kad sam stigao kuci 577 stavio u oglase. I rekao sam nikad vise. Medjutim ovaj drugi je ispao jako povoljno I uzet je da odradi prolecne radove i za preprodaju.

- - - - - - - - - -

Manjeviću da izvineš ali pališ se kao hepo kocka.

Za tvoje postove znam da su is sale. A ovi ostali verovao ili ne skroz ozbiljni.

- - - - - - - - - -

Al si ti neki zadrt covek.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Pre bih rekao realan. A za tebe nemam reci kada me vredjas preko foruma, a ne poznajes me licno. Ja naprimer tebe ne vredjam, pa iz toga sam zakljuci ko je od nas dvojice zadrt.
 
Nije 85, nego 80ks. A traktor sa prednjom i bez nije glupo porediti?
Teraj ti 577 posto ti je tako dobar. Ne vredi da se raspravljam sa tobom I smaram ljude na forumu.
Kako neko kaze lose za 577 odma se vredjas....
 
Pogresno si procenio
Samo sam hteo reci da pricas o kojekakvim rkama i poredis sa mojim 577 koji je bolji od skoro svih traktora koji su bili u tvom vlasnistvu
a sto se tice buke, opet poredis 577 koji nema ni onu fabricku izolaciju niti lim preko menjaca sa 577 koji je na to plus dodatno izolovan i znas koliko je bucan a nisi ga video ni na slici a kamoli vozio ga
 
Pogresno si procenio
Samo sam hteo reci da pricas o kojekakvim rkama i poredis sa mojim 577 koji je bolji od skoro svih traktora koji su bili u tvom vlasnistvu
a sto se tice buke, opet poredis 577 koji nema ni onu fabricku izolaciju niti lim preko menjaca sa 577 koji je na to plus dodatno izolovan i znas koliko je bucan a nisi ga video ni na slici a kamoli vozio ga

Lelelelele, pa ti si kralj. Ja sam u tvom 577 sedeo i palio kada sam bio sa Panticem kod tebe.
 
Nazad
Vrh