Slobodna diskusija o traktorima

Bez ženske nema ni nikakve konekcije
A kamoli kačenja mašine


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Meni kad se tako rasipa zemlja (sto bude jednom u 5 godina ) orem prvom brzom sa 2x12" nekih 30cm dubine,presipa preko dasaka.

Potrazicu da vidim imam li snimak kad je katastrofa, ovo je pesma od oranja na snimku

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uf, jesenas je bila katastrofa a imam i snimke ali ih nisam kačio na yt pa ne mogu ni ovde. Raonici se pojeli, skroz iskrzani bili.
 
Ide sa 2x12,ali ne na tu dubinu, nažalost na snimku se nevidi dubina, trebao sam slikati bočno, ali nisam, da se vidi koliko je kopčanje od zemlje..... Orano je mislim u 4mj na tu dubinu, pa nije ništa posađeno, pa je čovjek htio da se opet odradi...... Taj plug vučem fergusonom za male bašće, al na toj dubini ferac se nebi pomaknuo s mjesta, i ovako sa 560, kad netko hoće da bude dublje....... Plug je skoro novi, oltov...... Dobio ga za nikakve novce, jer jednobrazni nikome netreba, odradio kod mene možda 15kj......
Da, ovo je danas bila pjesma, na moju sreću.....zemlja vlažna taman koliko treba, idealno, bolje od ovog nemože.....
 
Mi od 1988 sa 560 vučemo regent 2x35
Ide uvek a pre ga je id 1972 vukao t40
E sad sam skoro kupio 2 leoparda od 10" kockasti visoki
Ako ne bude mogao da uhvati ceo red sastaviću tri brazde
A fergusonerom vučem olt ferguson 2x30 i ide
Odemo do 27_8 dubine nema dole ništa zanimljivo, nemožeš ništa naći
Bolje podriti svake 5e godine nego se svake patiti i orati 35cm


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ljudi, ako znate nekog da hoce dati veci traktor u zamenu za manji.
Dao bih Zetora 6011 (siroka kabina) i doplatu.
Treba mi traktor koji moze nositi rasipac 1500l i prskalivu 1200l. Nesto od 90-130ks.... Da je u dobrom stanju....
 
Pa zar nisi takav prodao pre nekoliko dana

Pa?
Jedno cetri puta sam ti preko telefona objasni da mi ne trebaju cetiri traktora u dvoristu. I da necu kupiti jaci dok ne prodam Zetora, a sa njim ne mogu da punim rasipac od 1500l i jos gore nosim Sigmu od 3m....
Ne shvatam sta ti tu nije jasno???
 
Хоћеш да се кладимо да ћеш купити други а зетора нећеш продати:osmeh:И онда ћеш опет да млатиш празну сламу по форуму.:sjasi:

U sta hoces? Rucak? 100l nafte? 3 dzaka semena kukuruza?
Ti i Montoya verovatno znate moje planove bolje nego ja????
 
за твоје планове не треба бити много интелигентан да их сконташ,друже давиш,сваку машину што си купио,у почетку си досађивао као ненормалан, па кад су те људи сконтали онда си почео да купујеш и препродајеш а у међувремену да давиш.
купујеш и продајеш,поштено,одлично,sa диклофеном си по постовима показао да си око трговине коректан,то поздрављам,и то би требало да буде нормална ствар,ал пошто није то се код нас диже у небеса.
и само тако настави,ал престани љеба ти да продајеш м+да под бубреге,иритантно је.у ручак и пиво може увек,100 л и 3 џака,јбг није ваљда дотле дошло.:p{
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh