Slobodna diskusija o traktorima

Код нас у село стигао jedan Штајер мислим да носи ознаку 9145 '98год.145кс цена 17глава
 
Opa bato, perkins motor i zf menjac.
Kao ovaj
05b1d81090061704.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Koja je ovo traktorcina bila. Sta je IMT-u trebalo vise od ovoga? Sve sto je starijim modelima zamerano kod ovog je koliko vidim ispravljeno. Taj traktor bi bio rame uz rame makar sa ovim istocnim proizvodima sto se sad masovno prodaju kod nas, a ne bi mnogo zaostajao ni za zapadnjacima. Zna li se koje se godine pojavio?
 
Evo realno misljenje vlasnika dva Imt-a
Nizak je, za stabilnost je ok, ali nekad brzo nasjedne
Spera prednje vuce
Mjenjac, mali izbor brzina...
Kardan, samo jedna brzina, ne moze raditi preko mjenjaca ako traktor nije u pokretu
Rucno kardansko kvacilo
Nema serijske PH
Moze se reci da sam zahtjevan ali smanjuje se mogucnost eksplatacije traktora bez opreme koju sam naveo.
 
evo realno misljenje vlasnika dva imt-a
nizak je, za stabilnost je ok, ali nekad brzo nasjedne
spera prednje vuce
mjenjac, mali izbor brzina...
Kardan, samo jedna brzina, ne moze raditi preko mjenjaca ako traktor nije u pokretu
rucno kardansko kvacilo
nema serijske ph
moze se reci da sam zahtjevan ali smanjuje se mogucnost eksplatacije traktora bez opreme koju sam naveo.
потпуно се слажем.па погледајте чајнезе,турке и индијце, па они сваке године имају опцију више а могли су и они да за 10 година промене боју мотора из мишије сиве у жабљу зелну....
ипак је 21 век.

послато са sm-a520f уз помоћ тапатока
 
Koja je ovo traktorcina bila. Sta je IMT-u trebalo vise od ovoga? Sve sto je starijim modelima zamerano kod ovog je koliko vidim ispravljeno. Taj traktor bi bio rame uz rame makar sa ovim istocnim proizvodima sto se sad masovno prodaju kod nas, a ne bi mnogo zaostajao ni za zapadnjacima. Zna li se koje se godine pojavio?
Ovo model iz 90-tih....
 
Cetojevicu koliko ja vidim ima 16 brzina, de ces vise? Kardan ima dve brzine koliko vidim. Kvacilo nije potrebno za ukljucivanje i iskljucivanje kardana vec se to radi rucicom u pokretu. Gde ces bolje od toga?
 
Bio sam na prezentaciji Arme i dobro su je spakovali ali model od 110 ks je 30000.Sto kaze kolega Djondir..nisam jos naleteo ni na jedan da moze da se nadje za te novce a da ima ispod 10000rs.Ipak cu neki polovan stariji model dok je jos bilo kvaliteta i nije isti kao turcin.Suzio sam izbor na Agrotrona i NF Ts model a kao zadnja opcija mozda i neki Same Silver.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Mozemo samo da pricamo o Imt-u.Kad je Imt imao zglobni traktor koji tek sad prodaju strane kompanije na istu foru.Zalosno u svakom smislu za Imt

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh