SOFTWARE - klikom do punih izvestaja

JovicBojan

Član
Učlanjen(a)
4 Avg 2011
Poruka
122
Lokacija
Kovin
Na nasem trzistu postoje nekoliko softvera (programa)namenjenih poljoprivredi , svaki od njih je karakteristican i po funkcijama koje obavlja i po cenama. Ne tako davno , pre svega 3 meseca na trzistu se pojavio i softver Moje gazdinstvo koji je za kratak vremenski period uspeo da zadovolji potrebe preko 100 ratara sirom Srbije . Program obuhvata tabelu sa ukupnim fondom parcela-biljna struktura (grupacija zemljista , analiza zemljista , istorija useva), meni koji se odnosi na radnike , njihove aktivnosti i vasa placanja ka njima , mogucnost u svako trenutku pogledati koliko je vase trenutno zaduzenje prema nekom od radnika , koji iznos je vec uplacen , kog dana i sta je radnik tacno radio ... sto se zakupa zemljista tice postoji meni koji se zove ugovori . U njemu se kreira lista zakupodavaca i kreiraju se ugovori , koji su kasnije spremni za stampu, potpis i overu . Pretraga parcela po zakupodavcu ili obrnuto . Evidencija o isplati rente za zakupljeno zemljiste ...Meni vezan za usluge i mehanizaciju , gde se tacno evidentira i kasnijepregledava sve vrste usluga koje ste obavili trecem licu , pretraga se vrsi po vrsti usluge ili po imenu i preyimeni osobe koja je trazila da se usluga uradi . takodje evidencija ukupne zarade ne uslugama i ukupno utrosenog repromaterijala . Sto se mehanizacije tice, evidencija o svim servisima/popravkama koje su nastale na masini , pregled svih masina u gazdinstvu sa mogucnoscu prikaza i njihovih slika , takodje suma ukupno utrosenog novca za reparacije ...Meni Saradnistvo pruza mogucnost evidencije svih saradnika sa kojima domacinstvo aktivno saradjuje , bilo da su oni fizicka ili pravna lica.U meniju zalihe se nalaze 9 podmenija kroz njih se vodi evidencija o zalihama repromaterijala i robe . od nabavke repromaterijala , po kojim cenama , od koga je nabavljena i u kojim kolicinama , do njenog trosenja kroz radove i uvek raspolozive kolicine na lageru ... sto se proizvoda tice evidentiranje kolicine svojih useva , kome je predato , po kojim cenama je prodato , kojim kolicinama se raspolaze ... Takodje tu je i meni radovi u okviru gazdinstva gde se vodi evidencija o svakom radu koji je uradjen na njivi (parceli ili grupi parcela) prikazuje troskove kroz kolicinu repromaterijala i njihovu cenu , tacna evidencija sa cime je njiva tretirana sta je na njoj sejano , ocekivani prinosi i na kraju realni prinosi ...tu su puni izvestaju po parceli , po grupi parcela , po kulturi ... meni sa skeniranim dokumentima koji omogucava da svaki papir koji zelite da sacuvate jednostavno ubacite u program i uvek je to na dohvat ruke spreman za stampanje . Po zelji dokument se moze ``vezati`` za odredjeni rad u programu tako da daleko skracuje vreme pretrage po kuci kada nam je neophodan ... i kao poslednje neizbezni meni o islatama i uplatama , gde se evidentiraju sva placanja koja dolaze od saradnika ka gazdinstvu i obrnuto . U modelu postoje 7 vrsta placanja sto zadovoljava sve kriterijume poslovanja ... Zainteresovani za softver, za testiranje besplatne demo verzije se mogu javiti na pp ili na broj telefona 069636905 Sofija a moje zadovoljstvo ce biti detaljno objasniti i demostrirati rad na programu . Jos sam jednu stvar ostala duzna da saopstim a to je cena programa ... Imajuci u vidu da nasi zemljoradnici i dalje veruju olovci i papiru i da ih je teze ubediti na rad na racunarima koji umnogome skracuje utroseno vreme i olaksava cistiju i puniju evidenciju , takodje imajuci u vidu ekonomsku situaciju , zelela sam da program napravim dostupan za vecinu domacinstva i time fiksirala cenu na 50 eura ,jednom placen program postaje vase vlasnistvo , bez potrebe doplate na mesecnom ili godistnjem nivou . Moja obaveza po licenci je jednogodisnja tehnicka podrska koja JE BESPLATNA .
 
Nazad
Vrh