Berač kukuruza Gitarić

ja sam veoma zadovoljam ovim beracem i svima bih preporucio ko moze ga kupiti, 539 ide kao metak snjim...na 1600 obr/min...3 spora...a moze i 1 brza...ima neke male mane, npr mazalice negde su nedostupne, pa na nagibu nece da izbaci lisce koje uvuce gde su valjci, aLi ostalo je za pohvalu.. tacno je da je skoro kao original SIP-ov berac...
 
Dosada sam sa takvim beračem obrao preko 200 hektara, a za kipanje rešenje jednostavno nemoj ga prepunjavati a i ako ispadne neki klip izadješ malo protegliš noge i ubaciš ga u prikolicu. Ako ne daj bože imate neki problem ili vam treba deo, savet ... ovo je telefon Radiše Gitarića nekad servisera u fabrici a sad u sopstvenoj režiji- 063/185-1619
Citiram sebe zbog broja telefona za sve informacije oko beraca.
 
U susednom selu ima jedan jednoredni Gitaric. Koliko sam video stvarno dobro ide i lepo cisti. Samo sto su mu ti ljudi prosle godine desni tocak odsekli i prebacili ga da bude kao kod Zmaja, pa su imali problema jel je hteo da se prevrne, pa su mu na kraju na drugu stranu stavili tegove
 
Remont...
e20eab144561518.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Da sad shvatam na sta si mislio. To je taj 4 valjak na kome sam stavio gume koje sam imao kuci i one su stavljane kao prva ugradnja. Znaci, zamenio sam i te gume ali sam stavio iste.
 
Cukaneca dali bi mogao da uslikaš limove oko otvora za izduvavanje peruše ja proširujem komušački sto i ugradjujem ventilator na z-213 pa bi da vidim visinu otvora.
 
Hvala na slikama vrlo upotrebljive dobra ideja za metar sve potrebne dimenzije imam hvala još jednom. :osmeh::ppozdrav:
 
zdravo, zanima me da li ovaj berac moze da vuce 539 po malo brdovitom kraju ??
i da li neko zna koja je cena polovnih takvih i zna li neko nekog da prodaje ? pozdrav svima unapred hvala..
 
Ima vrlo malo opterecenje na rudi pa zna da bude problem ako je veci nagib sa 539 nece moci da ga izvuce. U Novosti oglasima sam vidjao doduse retko da se neki prodaje. Cene ne znam. U mojoj okolini se taj berac i pravio tako da ga dosta ljudi ima ali nisam cuo da neko prodaje.
 
aha ...ajde ako sazna neko da se o prodaje i zna neku cenu nek mi javi... mogu da ostavim i broj telefona ako nekome vise odgovara...
 
a da ih tuzimo zato sto vise nemaju rezervnih delova i uopste ne rade pa smo dosli u situaciju da se snalazimo a oni su uzeli pare i sada ih bas briga
 
oko mene je bilo par komada i svi su prodani rezlozi su nekom pucala šasija,dijelovi od mekani materijala osovine se uvrtale ko kovana ograda i manjak rezervnih dijelova.Ovo je moj novi berač SIP 40 EOL 8 perušača i novi magarac za vuču
attachment.php
 
Nazad
Vrh