Berač kukuruza Gitarić

cukaneca

Banned
Učlanjen(a)
21 Sep 2008
Poruka
2.088
Lokacija
kambodza
na startu 5 sezone uz neke moje minimalne dorade prezadovoljan sa velikom propusnom moci ima 8 valjaka tarup radi perfektno keder na hidrauliku idealan za 539 ali na ravnom terenu mali problem postoji ako je brdo onda bi trebao tezi traktor da ga vuce.
4v5n4j.jpg

2d9uujb.jpg

nzk550.jpg
2njda54.jpg
jedan vid transporta
moze da nosi i kukuruz
Edited by Mityoo: ispravljeni image tagovi
 
Odg: berac kukuruza gitaric

Super berac moj tata je kupio pre 2 godine na sajmu i radi sve osim nekih malih kvarova je bilo u sezoni :D
 
Odg: berac kukuruza gitaric

hehe vidi stvarno mu fali jedan tocak.....hehehehe mims, pa ti sve vidis, heheh, jel ovaj zelenko na prodaju, ja cu mu naci tocak!!!! :ppozdrav:
 
Odg: berac kukuruza gitaric

a tko proizvodi takve berače?jako mi sliči na sip
 
Odg: berac kukuruza gitaric

pre 5 god. uzeo novog za nekih 7000e.sad neznam cenu ali mislim da je oko 10000e.vidjao sam u novosti oglasi par komada je nudjeno na prodaju ali nije stavljena cena.fabrika je trenutno u problemima i mislim da pravi samo nesto malo komada.gazda izbegavo placanje pdv a slabo podmazivo i lokalne mocnike pa su mu poslali poreznike i cak bio i u zatvoru jedno vreme.steta narocito za ljude koji su radili a i masina je dobra jaka i kao sto rekoh sa velikom propusnom moci. za ovih 5 god.mozda sam samo 1 ili 2h brao 2 sporom znaci 3 a negde cak i prva brza gde je slabiji i redji.prekjuce sam spojio 24 sata berbe i obrao oko 4,5h
 
Odg: berac kukuruza gitaric

Vido sam u novostima ali se ljudi ne javljaju, neznam sto, a sto se tice tih 24h, svaka cast, tako i treba, sada mu je sezona, pa onda spava celu godinu, nego ti to upregni i ozezi, da se produva!!! :D
 
Odg: berac kukuruza gitaric

6ss6t3.jpg
10oierm.jpg
.tinypic.com/2u736om.jpg[/IMG]
71n1b9.jpg
dan odmora
Post je spojen: [time]1253532676[/time]
_________________________________________________
2u736om.jpg
10oierm.jpg
 
Odg: berac kukuruza gitaric

Vidim da Gitaric ima 8 valjaka, dok je to na sempeteru nadoplata... Sempeter nije za ganjanje po njivi i za isprobavanje koliko brzo ga traktor moze vuci. Lijepo, kulturno radi s njim i on ce ti tako vratiti...

Kako mi se cini da je Gitaric cista kopija SIP tornado 40-8V...
 
Odg: berac kukuruza gitaric

Video sam ga u radu i mogu reci da radi odlicno!Mnogo brze bere od sempetera!
 
Odg: berac kukuruza gitaric

pre par godina sam brao jednu vecu parcelu sa sempeterom dvojica ljudi su delili napola.isao sam napred dok ga nisam za ceo krug stigao a onda sam morao da ga pratim da bi podelili ravnopravno.ne znam koliko se na slici vidi velicina elevatora kao kod dvorednog beraca
 
Odg: berac kukuruza gitaric

cukaneca je napisao(la):
pre par godina sam brao jednu vecu parcelu sa sempeterom dvojica ljudi su delili napola.isao sam napred dok ga nisam za ceo krug stigao a onda sam morao da ga pratim da bi podelili ravnopravno.ne znam koliko se na slici vidi velicina elevatora kao kod dvorednog beraca
...gde da nadjemo jedan za mene takav, i idemo da beremo ja i ti zajedno!!!!!:haha:?? :D
 
Nazad
Vrh