Poljoinfo i studenti Poljoprivrednog fakulteta Novi Sad

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.459
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Hteo bih da se zahvalim na finansijskoj pomoci departmanu za Ratarstvo i povrtarstvo za obezbedjene ulaznice,kao i vlasniku foruma Nikoli koji je bio sponzor rucka za mlade studente,a isto moram da pohvalim profesora Velimira Mladenova poznatijeg kao clana Semenar i normalno sebe jer smo zajedno ucestvovali u organizaciji. :ppozdrav: Bili smo takodje ugosceni i na standu ZP i KWS hibrida.
13050101.jpg

13050103.jpg

13050104.jpg

13050106.jpg

13050107.jpg

13050109.jpg

13050111.jpg
 
Solidno sam znao,zeznuli su me oko drugog pitanja sto su onom liku dali sansu a meni nisu,ali sam opet pobedio. :osmeh: Znaci i ti si bio u masi navijaca ?
 
E stvarno fino, vama faks platio a nas nisu ni pogledali, dva puta sam platio kartu.... bem ti faks i dekana. Trebao je da se dogovori sa ovima na sajmu da za studente makar našeg faksa bude besplatan ulaz sa indeksom ili identifikacijskom karticoM!
 
E stvarno fino, vama faks platio a nas nisu ni pogledali, dva puta sam platio kartu.... bem ti faks i dekana. Trebao je da se dogovori sa ovima na sajmu da za studente makar našeg faksa bude besplatan ulaz sa indeksom ili identifikacijskom karticoM!

Nekad se ulazilo sa indeksom, samo mahneš plavom knjižicom i protutnjiš, nema toga više.
 
Nazad
Vrh