Krastavac salatar

Rani krastavac zavrsava svoje, bar za one koji su planirali cupanje oko 1-og.
Ova godina ce se pamtiti po veoma dobroj ceni mada start nije obecavao nista dobro.
Eh da je svaka godina ovakva gde bi nam bio kraj.:osmeh:
 
Do sada 350 biljaka 850 kg prodaja jos ide prosecna cena 50din.Ne vadim jos...
Ja zadovoljan :cool:
 
kod mene na nekih 400 komada 550kg zadnjih manje od 20 dana,cijena trenutna ,30 eu,jos nisam poceo brat one na visini glave..prvi put radim Aleva f1
 
Ja trenutno imam na 3800 struka 18500 kg. Nisam racunao prosek, ali nije manji od 45 din sigurno, jer jos nisam dao krastavac ispod 35 din, a poceo sam sa 110. Godina jako interesantna po pitanju krastavca.
 
Najeli se sad presli na paradajz evo mog krastavca.Centaurio f1 nisam puno sadio ove god prodali smo

- - - - - - - - - -

2lke821.jpg
 
Da li bi bilo pametno da preventivno isprskam krastavce ridomilom ili bolje da sacekam da prodje ovaj hladan talas?
 
Da li neko zna koje je ovo oboljenje?

IMG_20170514_132147.jpg
[/URL][/IMG]
IMG_20170514_132226.jpg
[/URL][/IMG]

Isprskao sam swicth-em, da li ce on zaustaviti ovo oboljenje ili ima neko savet za neki drugi preparat?
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koje je ovo oboljenje?

IMG_20170514_132147.jpg
[/URL][/IMG]
IMG_20170514_132226.jpg
[/URL][/IMG]

Isprskao sam swicth-em, da li ce on zaustaviti ovo oboljenje ili ima neko savet za neki drugi preparat?

To je bela trulez i switch je preparat za to,najbolje preventivno.Ja sam takodje na glatkom salataru imao problem sa tim obolenjem,pojavi se na stablu i bukvalno ga precvika.Luftiraj plastenik,ne preteruj sa zalivanjem,bolje cesce sa manje vode,pazi na bujnost krastavca,a zarazeno nosi napolje.
 
Nazad
Vrh