Okupljanje forumaša na novosadskom sajmu 2013 god.

Jedan moj prijatelj je drzao na sajmu stand , sa nekim uvoznim premiksima i stocnom hranom, nisam ga pitao koliko je on platio, ali mi je rekao za coveka sto je drzao kafanu prekoputa.Njemu je isprva receno da mora da plati oko 620 000 din,da bi mu kada je dovezao i poceo da montira satru ,rekli da treba da plati jos 200 000 din.On se covek naljuti i pocne da pakuje tu svoju opremu,da bi mu onda rekli ,dobro neka ostane ta cena od 620 000 din.......hoce da ima jedan sajam u godini da valja, i da od njega zivi citavih 365 dana u godini.....kao kad bi neko sa 1 hektar zemlje , od nje ziveo celu godinu..........
 
Toceno Pivo 300 i litar kisele vode 500 rsd!
332t2tj.jpg
 
Mi smo za stand 8x4 platili 12500,bez njihovog alaminijumskih standova.Doneli smo trsku pasmo time dekorisali, inace jos 75000 trebali da platimo
 
@ deni89, druže, pa ko te tera da piješ kiselu vodu :osmeh: hehe, šala mala. Kojeg dana ste bili?
Stvarno su krajnje bezobrazni sa cenama! Čak i kod onih sa frižiderom, flaša vode 0,5l - 150din. ::lose::
 
@ sale 307 Bili smo 19-og,:zli:me terao da pijem... Hteli malo pod sator kad ono :sjasi:
 
Čašica rakije 250 din, strašno. Video sam da je bela vešalica 400 din, a jagnjetina 1500
 
Bolje pre obilaska sajma, da se obidje neki megamarket, i ponesu zalihe, ima ih u ns na izvolte,
 
Pa i ja sam bio 19-tog sa zadrugom. Nismo se sreli, a nije ni čudo koja je gužva bila. I nas trojica smo platili 1/2kg jagnjeta, 1/2kg praseta, salata, hleb (3 dana star) i 3 piva 2600,00din ako se ne varam.
 
a za 2600 ste imali da kupite po kilo prsute i to da rucate i da vi ostanu pare. ja nisam bio skoro na sajmu ali znam da je skupo.kupio sam bio na ulaz i unutra sam jeo.ko ima tome nije skupo normalno.
 
Kad jednom uđeš, ne možeš napolje i opet unutra. Za pečenje se i nisam toliko iznenadio, mislim da je 1000 bilo kilo prasetine, više sam se šokirao da je bilo koje piće pa i voda od pola litre 250 dinara. A ne idem svaki dan na sajmu, tako da ne žalim pare na pečenje. Sledeće godine Bože zdravlja, punim ranac vodom i sokom, a za pečenje ćemo još videti, možda nam uplate subvencije ranije :svinja:
 
Nazad
Vrh