Fendt

ja sam danas vozio fendt 716 vario black edition na novosadskom sajmu i to 2 put jednom sam vozio malo napred i nazad a onda drugi put malo duze na 20 30 metara brzionom do 10kmh naravno sa instruktorom ili menadzerom neznam ali mogu reci da se vozi jednoistavno na joystick i u njemu je sve kao u nekom svemirskom brodu te komande i dugmice ali sve je to super ali za nase uslove samo san posto taj fendt 716vario black edition kod nas kosta 125000+pdv sto dodje oko 150000evra ::novac::
ali od tih traktora definitivno nema boljih to su najbolji!
 
da kad čovjek uđe uplaši se, ali je jednostavno za vozit đojstik se samo gura naprijed do koje ti brzine treba i klikom u stranu se odredi max brzina i dalje koliko god gas stišceš neće brže od tog. ali za neka podešavanja ipak treba malo proučit jer za neka dugmad se preko displeja može odabrat funkcija koja ti treba.
 
e ovog fendta sam ja imao prilike da vozim na sajmu pogledajte kako je lep :ppozdrav:
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=0YNh3S1mSpE[/youtube]
 
Ovo vozi menadzer a ja snimam a posle sam s tim menadzerom isto tako i ja vozio i on je bio pored mene i govorio mi sta da radim i ja sam vozio i bas je bilo super kao u avijonu :D
 
da menadzeri su se malo vozali napred nazad da bi privukli paznju posetilaca i svi su imali prilike da isprobaju voznju fendta 716 i 936 cak su i neke devojke vozile fendtove :ppozdrav:
 
ee jbg nisam jos ali ako budem imao prilike vozicu i taj! :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242329469[/time]_________________________________________________
evo mojih prijatelja koji su na fendtu 936 vario a ja sam ih slikao
 
jel ovo naš feniks :sta: ako jeste onda ::svaka cast::
2vii1k2.jpg

i tata bi sine ::namigivanje::
 
Vidim da je ženska al to sa njom...samo pričaš o traktoru a muvaš gde stigneš,inače ženska ti je riba ipo,nije ni čudo što hvališ FENDTA
 
u kabini je zsesci zajebane su mu malo komande al ok farov malo bzvz ali je masina super je kabina dobr opremljena komforna sediste je vrh stvarno dobar traktor
 
Ajde Fenikse dosta više. Vozio si Fendta par koraka napred i par koraka nazad a pričaš o tome kao da si se vozi Spejs šatlom. ::lose::
 
vozio sam 20 30 metara napred i nazad i bas mi je bilo super a ti ako nisi video nemoj da pricas napamet :cao:
 
ne,daces mi da orem i da radim sve s njim a ti ces lepo da odmaras kuci a ja cu ti raditi za dzabe ...jel moze? :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh