Fendt

ngwt41.jpg
 
Ja neznam ali to onda sa pdv-om. Ja sam bio letos u Inter agraru i pitao sam, 930 vario oko 170000 a 936 vario 185000 evropljana. :sta: Ja sam mislio da su puno skuplji..
 
Oprema se na modelu 936 ili 939 narucuje po zahtevu mada nasi uvoznici uvezu neku srednju mislim i to je previse od opreme ali gledaju da to bude neka zlatna sredina jer oprema moze biti koliko i jedan manji traktor
 
Pa zar Fendt moze da ima losu opremu?Ako on u standardnoj varijanti nije opremljen onda ne znam ko jeste.
 
Opremljen je on ali da vidis kakav je u full opremi ,Standardna oprema kod Fendt-a je takva da kod nekih proizvodjaca traktora se to posebno doplacuje ili je cak i nema jer nepostoji mogucnost ugradnje
 
Ma video sam pa sam se pitao gde se sva ta cuda mogu upotrebiti.Najbolji deo opreme na Fendt-u je po meni uredjaj za kontrolu proklizavanja koji regulise pritisak u pneumaticima i na taj nacin povecava ili smanjuje nagaznu povrsinu traktora
 
Das tolike pare kupis spejs satl na tockovima i posle moras da brines da se nesto ne pokvari.Steta da takvu masinu neko tera ublato a jos veca steta ako mora da se popravlja.
 
A da se kvare kvare se.Kod nas imanje ima tri komada 936 i svaki traktor je imao problema sa menjačem i to ne mali,bilo je problema i sa kompjuterom i najsvežije jesenas jedan je isterao klip na videlo sa 5000 sati.
 
Nazad
Vrh