Fendt

U firmi vozim dva 611 ls turbomatik jednog 615 ls turbomatik i jednog 612 lsa i iz iskustva mogu reći da su ekstra traktori a pogotovu ovaj 612 :osmeh:
 
Ovako slika i nemam bas nekih, ali to cu postaviti cim budem ugrabio lep dan da ga slikam. Fend je 91 god, ima 6400 radnih sati, deluje mi skorz okej. Iskreno ne lupa nista, motor pali ko benzinac, menjac ne trza, bas mi deluje korektno. Estetski ima par stvari koje mu fale, ali nista bitne. Malko je neuredan bio predjasnji gazda, ili taj pre njega. Pa prva stva kardan juce probao tamo uboli, nekako nismo ni znali koja je rucica za to, danas istu podizem ne radi. Onda na istument tabli nego B mi sija, za to imam sliku i sve te komande mi nisu jasne. Nzm gde mu se ukjucuje blokada, onda neke rucke nzm nista. Ovaj covek od koga sam uzeo se ne razume u traktore toliko, jer ga dobio u kompenzaciji.
Dobrodosao!!!
Najbolje je da sam pitas konkretno sta te muci...
Uglavnom nema tu nekih komplikovanih stvari...
Koje je godiste? Moze i koja slika...
 
Evo ovo dugme sto sija zasto sija, sta trebam iskljuciti? Juce nije sijalo i onaj pritiskao i jbg. Ove komande sa slika da mi neko objasni
5a3542d13c2eb96ba52a5ac03b0c419c.jpg
441e942befdcca6e5ddbcb2e0654318b.jpg
50c22c27e7a23d1032ab98e07eb42556.jpg
2aa8db16c677c4b57f7cc7bae8c93f7a.jpg
0a40de63b58eaeaebfe8a00894e2db43.jpg
932230d67dbde7320675b37a1af8506b.jpg
88c8cfcfaee8a4970e59eb31e5a53172.jpg
97b0e39bc5438328f96c55c0edc7e492.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Blokadu palis i prednju vucu na onaj tockic pored rucice za kardan,tj sve ti funkcionise na vazduh(kardan,blokada,prednja vuca,rucna ) .Ima taj traktor malo vise sati nego sto tu pise.to sto na levoj strani stoji treba sa desne strane da stoji.Sta te zanima pitaj.Dobrodosao u klub 600lsa serije. :ppozdrav:
 
Blokadu palis i prednju vucu na onaj tockic pored rucice za kardan,tj sve ti funkcionise na vazduh(kardan,blokada,prednja vuca,rucna ) .Ima taj traktor malo vise sati nego sto tu pise.to sto na levoj strani stoji treba sa desne strane da stoji.Sta te zanima pitaj.Dobrodosao u klub 600lsa serije. :ppozdrav:
Pa nzm iskreno nisam ga puno platio da bi zalio. Hvala na dobrodoslici. A ne znas sta to znaci ta lampica sto sija?

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
To je od rucne jel slovo B ? Koliko je bilo para ako nije tajna ,ubaci ga u 6 brzu i pusti kvacilo bez gasa ne sme da se ugasi,onda funkcionise turbomatik.
 
To je od rucne jel slovo B ? Koliko je bilo para ako nije tajna ,ubaci ga u 6 brzu i pusti kvacilo bez gasa ne sme da se ugasi,onda funkcionise turbomatik.
Jeste slovo b, ali iskljucim rucnu i ono opet sija. Ima 2 b tamo.ovo ima crtu neku. Imas broj da te pitam nesto. 13500 sa prevozom kostao

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Mika lampa iz Sabca ili Attila iz Beceja

Ili da stavis nov koja kosta oko 280 eura recimo Cubika iz NS
 
srecni vam praznici kolege.
kupio sve nove delove...klipove,hilzne,karike i letece lezajeve.da li mi neko moze reci na koliko se stezu kg.lezajevi radilice leteci i aksijalni i koliko glave motora?hvala unapred
 
Malo od danas cupali panjeve pa se na kraju nadvlacili :osmeh: [video=youtube_share;r-7g9eyz2HU]https://youtu.be/r-7g9eyz2HU[/video] [video=youtube_share;dEntp6q_0Jc]https://youtu.be/dEntp6q_0Jc[/video]
Deda vs mladic ������ A omladinac mi se boji za fenda place boji se.
[video=youtube_share;5Cnu0WzZpig]https://youtu.be/5Cnu0WzZpig[/video] Prvo je hteo stajer bez prednje vuce da me nadvuce pa je sve popalio na kraju.:osmeh::ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
А Вуле се ражалостио редовно чекај Вуле да заврше

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Овде је било варање у правилима...пронађена је рупа:osmeh:....није ни чудо што га је фенд намучио ваљано....следећи пут качити на исту висину, а не штајер на доњу потезницу, а фенд на горњу....
 
Nazad
Vrh