Fendt

šta predlažeš naprimer od polovnih,ja ciljam baš 312,ima ih puno na "traktorpool" -u ali su uglavnom sa 10000 -14000 radnih sati,jel vredi pokušati uzeti tako nešto? :sta:
Post je spojen: [time]1265400243[/time]
_________________________________________________
Sale ,ja nemam zemlju tamo gde si napisao,kod mene je teška smonica ona crna . kako nova mašina ? ::traktor1::
 
tomybrzic je napisao(la):
neznam tocno ali mogu vidjeti, ali mislim da je to tu negdje i kod nas, jeftinije nije sigurno..... slusaj jako su skupi servisi a i materijali potrosni, znaci filteri koje kaki itd, mislim svi su skupi ali ipak je malo to pre skupo cak i za fendta, nbarem kod nas, mislim nisam siguran ali kod nas ti je sat 350 kuna plus pdv a on je 23 posto kod nas.... meni kad dodzu serviseri za classa onda me materijal i ulje kosta 600 kuna tj 85 eura cirka a njihov rad tj 2 sata rada naplate 120 eura pa et i sam sad vidis kak nas deru jer moraju doci kad je traktor u garanciji nema sarafanja sam po njemu a to oni naplate masno.....

meni su bili serviseri kod prve promene ulja i filtera i nisu mi naplatili njihov rad. Samo putne troskove i filtere i ulje

Post je spojen: [time]1265401282[/time]
_________________________________________________
Čarapan je napisao(la):
šta predlažeš naprimer od polovnih,ja ciljam baš 312,ima ih puno na "traktorpool" -u ali su uglavnom sa 10000 -14000 radnih sati,jel vredi pokušati uzeti tako nešto? :sta:
Post je spojen: [time]1265371443[/time]
_________________________________________________
Sale ,ja nemam zemlju tamo gde si napisao,kod mene je teška smonica ona crna . kako nova mašina ? ::traktor1::
Čarapan je napisao(la):
šta predlažeš naprimer od polovnih,ja ciljam baš 312,ima ih puno na "traktorpool" -u ali su uglavnom sa 10000 -14000 radnih sati,jel vredi pokušati uzeti tako nešto? :sta:
Post je spojen: [time]1265371443[/time]
_________________________________________________
Sale ,ja nemam zemlju tamo gde si napisao,kod mene je teška smonica ona crna . kako nova mašina ? ::traktor1::


to je preterano puno radnih casova. Ka neki traktor ima 5000 radnih sati mi kazemo da to nije puno. A ustvari je jako puno. Mi smo u rusa uterali za 10 godina 5000 sati. Kada vratim film i setim se kroz sta je sve prosao.....auuuuuu. A zamisli onda onog sa 10 - 14.000 radnih sati sta je taj sve preziveo
 
Čarapan je napisao(la):
šta predlažeš naprimer od polovnih,ja ciljam baš 312,ima ih puno na "traktorpool" -u ali su uglavnom sa 10000 -14000 radnih sati,jel vredi pokušati uzeti tako nešto? :sta:
Post je spojen: [time]1265371443[/time]
_________________________________________________
Sale ,ja nemam zemlju tamo gde si napisao,kod mene je teška smonica ona crna . kako nova mašina ? ::traktor1::
ma neznam sta da ti velim, ja vise nisam siguran da bi se usudio uzeti tako sta jer dosta je to sati i svasta mu se moglo dogoditi za to vrijeme, i da ga uzmes moras svakodnevno biti spreman na velika ulaganja, evo npr imam jednog prijatelja koji je kupio fendta 309 sa aerodruma i vuko je samo kolica odnosno stepenice za avione, tako barem garantira taj sto mu je prodao, pa je ipak nakon nepuna 3 mijeseca radio mijenjac i kostalo ga jako puno a imao je na satu 8000 tisuca i dosta je dobro izgledo i uredno, znaci sve mu je radilo..... e sad nije svabo lud sto prodaje traktor sa 5-6-8 tisuca radni sati jer tad pocinju velika ulaganja, a na kraju krajeva sve jako puno ovisi o samom odrzavanju pojedinog stroja, tak da je to po meni macak u vreci..... kao i auto tko ima novca taj prodaje sa 70-80 tisuca km a tad vec pocinju veliki servisi i koje sta.... ::namigivanje::
 
Dali možda ima neko radionički priručnik,servisno uputstvo ili upustvo za održavanje Fend-a 312 LSA turbomatik?
 
Prijatelj je imao Fendta 818 sa motorm od 824. Traktor je bio dobar, malo ga je mučila hidraulika no radio je normalno. Inače ovo je njegov Fendt 615 sa novim motorom. Traktor je živo zlo, samo ide i ide i ide... Slikano kod mene na tabli.

 
Nisu neregistrirani...

Na fendtu je tablica na prednjoj maski, samo ju je becarina "ofarbo" dok je tablica na NH i MF na zadnjoj strani (samo je jedna).
 
Imam problem na Fendu 312 LSA.
Ima kontakt,nece da pokrene anlaser.Nedaje ni znak.Nedobija napon na automatu anlasera,a na kontakt bravi ima napona.Drugo je sve ispravno,svi osiguraci su dobri.
Ima li neko ideju sta je u pitanju.
 
Na mestu gde su smesteni releji, ima ih cetiri, prvi i naduzi je za pranje prozora, drugi je za hladan start motora, treci je za blokadu anlasera.Taj relej je od 30 A prvo njega proverite pa onda cemo videti za dalje. :cao:
 
paorpaor je napisao(la):
Ovaj panonstib je opasan i u fenda se razume ::svaka cast::
covek ostavlja bez daha, stvarno zna... nadam se da vazi ono sto je rekao da kad krene na moj kraj da cemo se naci... zabezeknut sam njegovim znanjem... :ppozdrav:
sve pohvale za njega
 
Sutra ću ponovo pogledati sve ponovo,pa ćemo znati bliže.
Sta bi bila blokada anlasera?
Dali ima možda neku zaštitu od preniskog napona na akumulaturu,ili možda neki prekidač između starter brave i anlasera(nešto kao prekidač kod reduktora na IMT-u).
Pozdrav!
 
Zdravo svima. Potrebna mi je vasa pomoc oko izbora ovog traktora. Ovaj traktor ima 9150r.h. 90god. kao sto se vidi na njemu ima prednji utovarivac i poluge i kardan s prednje strane. Model je 275s potrebno mi je svako vase misljenje.
344qved.jpg
Hvala vam unapred. :sta:
 
odlican stroj i jos ima sve i prednji hidraulik i kardan a i utovarivac, traktor sa full opremom, he he na slici jako ljepo izgleda ima dosta sati ali s obzirom da je to fendt nebi trebalo biti problema jer kak izgleda na slici znaci da je dobro odrzavan, koliko je novaca ako nije tajna??
 
Nije tajna 9000e. Pa se zato i plasim jer ovakav traktor je nemoguce naci za ove pare. Pokusacu da uspostavim kontakt sa prodavca. Inace je udaljen od mene 300km.
nebbih.jpg
 
Nazad
Vrh