Fendt

Imam Fendta 612 LS. 6 cilj. 120 KS. Blizu 6 tona. Imamo utovarivač. Na sat preko 11 tisuća radnih sati. Kod nas je pet godina. Do sada nikakvih problema. MWM motor može do 40 tisuća. Diferencijal, mjenjač savršeno.
Mi smo dobili u papirima iz Njemačke da je bio kod stare obitelji i podatke kad je prešao kod trgovca s koliko km.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 
Sedeo sam ja u Fendt-ovima u nemackoj koji su na satu imali 25-30h radnih sati. Tesko je to na oko bez nekog detaljnog pregleda ustanoviti... a video sam traktora te marke sa nepunih 1000 sati sa pokvarenim menjacima ili riknulim motorima. Tako da sto je napisao Nikola Ilic 100% je upravu, kako je ko koristio taj traktor i kako ga je odrzavao, sve ima svoje
 
Manjevic@Ali opet mi nije jasno kakve veze imaju radni sati sa tim kako se neko preziva???Šta fali Ilićevom mašinskom parku ili tvom ili mom???Radni sati su jedno a održavanje drugo,lickanje spolja mašine je treće,a kako se neko preziva je četvrto...Ilić kaže da nemože do 20.000 a Pantić kupio sa 28.000 i onda o čemu pričaš ti???Da su mašine nove kupljene kod svakog...onda da upoređujemo neke stvari ko je kakav i kako se ophodio prema traktoru tokom eksploatacije ali ovako ne vredi kada su traktori imali i prethodne vlasnike najverovatnije u različitim tipovima zemlje i uslovima a i sad rade po različitim uslovima i sa različiti priključcima itd....
 
Da li ne mozes da shvatis da je to sala na Panticev racun? A njega poznajemo i nikola ilic i ja.
 
:osmeh: Evo shvatio sam,baš si neki šaljivdžija Manjeviću,evo još se smejem sad kada sam shvatio tvoju šalu...:haha::haha::haha: A jel si ti shvatio moju šalu sa prezimenom i radnim satima???:osmeh:
 
Panticu, samo bez advokata... :ppozdrav:
Zato sto sam poredio tvog Fendt-a sa Ilicevim. :haha:
 
Poslednja izmena:
Pre nekako sam kod drugara vozio mtz 820 sa 15000 sati bez otvaranja motora i menjaca do sad,i po ni cemu osim sto pise na satu ne bi provalio koliko ima sati,dosta se dobro drzi...ok,95 posto vremena je taj traktor u transportu a ne u teskom oranju..tako da posle toga mogu da poverujem da jedan fendt moze da nacaka sve te silne sate..
 
I Fendt je pozuteo za tupave amere...[video=youtube_share;iI9fFM1Il7k]https://youtu.be/iI9fFM1Il7k[/video]
 
Nazad
Vrh