Fendt

A za sta to sluzi? Ta regulacija?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
A sta je to ehr?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

Elektronska regulacija hidraulika, kad na primjer oreš podesiš na potenciometru dubinu i na koju visinu če ga dizati i nakon toga dizanje i spuštanje obavljaš samo na prekidaču (veliki okrugli točak) a on uvijek spusti i podigne na podešene vrijednosti.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije to nikako dobro_Od svih tih elektro pomagala,čovek više nema šta da radi u kabini i onda mu postane dosadno.I onda od dosade pada mu svašta na pamet:piće,kocka,tuđe žene...
 
E hvala momci,jbg da sad sem radio jedino sa imr,dajc,imt i belarus,ovo je nesto novo za mene

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
od skoro sam vlasnik 305 ls 83 god.
Muci me kako nema 40 brzinu to jes ne moze da se ubaci.
traktor je doso iz francuske i kaze da su zakljucane brzine 40
dali je to moguće.
 
Da da Dragi....:ppozdrav:

2a83saq.jpg
[/IMG]
čemu sluze ove ručke

- - - - - - - - - -

Da da Dragi....:ppozdrav:

2a83saq.jpg
[/IMG]
čemu sluze ove ručke
2871bew.jpg
 
Menjac nije sa nekom ruckom zablokiran ako se dobro secam , nego treba iz menjaca nesto odstraniti....
 
jesu li to jedna ili dvije rucke? Cini mi se da bi trebala biti ta jedna za blokiranje poluga u transportnom polozaju da pumpa prilikom voznje ne trpi opterecenje,a druga bi trebala biti promjena brzine kardana ako je to uopste druga rucka ili on to za promjenu brzine kardana ima u kabini
 
Od nedavno sam vlasnik Fendt-a 512c iz 99',pa me zanima kako da nabavim uputstvo za upotrebu te masine.Aleksandra iz Opova i Dragana iz Rume koji se reklamiraju na kupujem-prodajem sam vec kontaktirao...nemaju.Internet pretraga takodje nije dala nikakve rezultate,pa ako nesto neko zna rado cu prihvatiti savet.
 
Nema takvog uputstva da se nabavi po prihvatljivoj ceni.
A sto se tice upotrebe tu samo par stvari ti moye biti ne jasno a toliko mozes i ovde da pitas uvek ce se naci neko da odgovori.
Ja bih bar tako ucinio.
Sto se tice hidraulike i upste kabine dostupno ti je uputstvo za F 900V, identicno je kao i za 500c razlika je samo u menjacu.
https://roadsolutions.files.wordpress.com/2012/01/operating-manual-fendt-900-vario-edition6.pdf

- - - - - - - - - -

od skoro sam vlasnik 305 ls 83 god.
Muci me kako nema 40 brzinu to jes ne moze da se ubaci.
traktor je doso iz francuske i kaze da su zakljucane brzine 40
dali je to moguće.
Koliko polovljenja imas pod volanom? 2 ili 3? (l-m /l-m-s)
 
Po katalogu vas traktor je sa menjacem 30km/h.
Tako da nije zakljucana 6. (40) brzina.
Ili za svaki slucaj posalji te mi br sasije pa cu proveriti.
 
Kod mene na 512c je jos uvek blokada brzine aktivna.Da li kod nas u srbiji radi neko to otkljucavanje brzine kretanja traktora sa 40km na 50km\h?
 
Naravno da rade, samo pitanje koliko ko naplacuje..
U sustini procedura nije komplikovana ai je neophodan odgovarajuci program...
Mada ukoliko nemate ogibjenje prednje osovine na traktoru preporucljivo je da ostanete na max 40 km/h.
 
Na 512c iz '99 dal neko zna da mi kaze,tegovi u tockovima koji su predvidjeni za taj model Fendt-a koliko moraju biti teski? ["kopanje" po internetu bas i nije dalo nekog rezultata]
 
Nazad
Vrh