Fendt

moj landini ima elektrohidraulik digitalnu prednju tablu i perem ga skoro svaki dan velikim minivašem i ništa mu ne bude
 
ovo je tema za FENDT traktore a ne landinije za landinije ima teme a u ovoj diskutujemo samo o fendtovima...kod nas u selu ima jedan FENDT FARMER 312 LSA iz 93g sa 120ks...sedeo sam u njemu i mogu reci da je odlican ima klimu vazdusno sediste radio i dosta elektronike...evo i slika
_________________________________________________Post je spojen: [time]1239134945[/time]_________________________________________________
evo i mene u tom fendtu... :ppozdrav: kako su fendt dobri traktori...NAJBOLJI :cao:
 
taj spremac je igracka za taj fendt i mogao bi ga vuci i preko 20 km.h ...koji je zahvat spremaca ja mislmim da je oko 7 metara max...inace fendt je zakom :cool:
 
za taj fendt kupite setvospremac od 12 metara od agromerkura ada imaju i do 12 metara sirine i to nece biti problem za ovakav FENDT 936 VARIO
:bravo:MOJ 500-ti POST :D
 
90802.jpg

jednoga dana cu imati pravog Fendta ,dotle moram da budem prezadovoljan sa ovim.
 
ovo je najatraktivniji fendtov traktor na sajmu model 716vario black edition

cena mu je preko 150000e ::novac::
 
pa zato sto oni nemaju carine poreze i pdv pa je tamo i jeftinije a kod nas kad kupujes nov fendt on je duplo skuplji od ostalih traktora iste snage taka da fendt mogu kupovati samo bogati poljomafijasi kojima pare nisu problem! :haha:
 
pa da oni sto prodaju u nemackoj nemaju miskovica da bi jos njemu placali 20 posto od vrednosti novog traktora
 
ma razumeo sam ali kako moze biti jeftinije da fendt prodaje jeftinije traktore kod nas nego u nemackoj?nije valjda da su za nase trziste pravljeni malo losiji fendti pa su zato jeftiniji ili imaju neke kineske delove :haha: ili sta je vec fazon da su tolko jeftiniji?sta mislite? :sta: :bravo:
 
vidio sam kad su ga na labudici provezli prije dva dana odma sam znao da ide za NS ::namigivanje:: a sutra ču i ja
 
Fendt 716 u Hr košta oko 115 000 eurića bez poreza... skup ko sam vrag :zli:
 
Nazad
Vrh