Fendt

Jesu posteni, dugo godina se bave sa tim poslom, imaju po celoj evropi poznanstva sto se tice servisa za fendta proveravaju i pre kupovine i pre prodaje. Ali su i cene postene. Bio sam takodje kod jos jednog on radi sve i svasta, a kad sam pitao za proveru sati, kaze ako zbog toga nemozes da spavas ti kupi novog. On kaze nikad to ne gleda i kaze trgujem sa masinama,a ne satima.
 
Ima ovde jd 6520 malo je na oko nepazen, ali je 25000 stavljena cena. Radi odlicno 50km pise na satu max brzine.
 
Ehh,onda je najbolje da i dalje vozim belarusa,jer kod nas cene fenda su napucane,pa onda za te pare mogu kupiti neki nov jer nema se 100000e na novi fendt

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja kupio skoro fend 312 uzorao 100 ha bez ijedan jedini problem. Mislim da vredi svaku paru,e sad neko voli novo pa makar bio i Kinez,kolko para tolko muzika.
 
Ehh,onda je najbolje da i dalje vozim belarusa,jer kod nas cene fenda su napucane,pa onda za te pare mogu kupiti neki nov jer nema se 100000e na novi fendt

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

Samo probaj u sred sezone npr. U oranju izadji iz Rusa i jedan dan vozi Fendta,makar i ove starije.Sve ce ti biti jasno.

- - - - - - - - - -

Slazem se ja da su to starudije ali,ne drze cenu za dz.A,cini mi se da su i novi skuplji od konkurencije.
 
Pomogao bih ti da mogu ali,ne mogu posto nisam neki poznavalac modela.Pokusaj da proguglas i uporedis motore,menjace duzinu,visinu.Jedan ce sigurno biti univerzalniji ,moci ce raditi vise operacija taj odaberi.I bezi od Vario menjaca.Ne moze se remontovati a,nove pumpe su pola vrednosti traktora.
 
serije 5 ako se ne varam nema starije od 93.god dok serije 3 ima od 80 i neke...
svakako je bolje uzeti onog u boljem stanju...ili barem da ima neku potvrdu da je servisiran...
 
A mene sad zbunio jedan komentar da na seriji 500 je skuplja popravka ako nedaj boce crkne nesto na menjacu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh